18 травня 2018, Пт. 19:00
Конгрес-хол Київ, пл. Львівська, 8
від 50 грн.
від 50 грн.

Галерея

Я - Квітка у Києві - фото №1 picture
Я - Квітка у Києві - фото №2 picture
Я - Квітка у Києві - фото №3 picture

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Я - Квітка»?

1. На вас чекає незабутній вечір у форматі вистави-концерту.
2. «Я – Квітка» – перша й унікальна театральна вистава, присвячена Квітці Цісик.
3. Вистава – не тільки історія про трагічну долю української співачки, але і відображення її багатої пісенної спадщини.

18 травня запрошуємо вас до столичного Конгрес-холлу на унікальний спектакль-концерт «Я – Квітка». Живе виконання і яскрава енергетика нікого не залишать байдужим.

В основі тексту моновистави – музична п'єса-монолог Тетяни Череп-Пероганич «Квітка Цісик. Туга за Україною». Головні ролі виконують:

- Вікторія Васалатій (актриса театру ім. Івана Франка, лауреат театральної премії «Київська пектораль»),
- Юрій Кондратюк (відомий рок-музикант, учасник групи Yurcash).

Режисер-постановник – керівник театру «Київ» Валерій Невєдров.

Постановка на честь Квітки Цісик, американської співачки українського походження, розповість про трагічну долю талановитої артистки. Проживши коротке життя, вона встигла залишити яскравий слід у музиці і 2 диски з українськими піснями. Квітка Цісик співала рідкісним колоратурним сопрано. В її тембрі присутній дзвінковий обертон зі скрипковими тонами. Співачка також володіла унікальною манерою виконання – «білим голосом».

Ви почуєте багато красивих українських пісень і відкриєте для себе образ емоційної і безмірно талановитої Квітки Цісик. Чекаємо на вас!

Схожі події

Міша Марвін 14 лютого 23:00, Пт Міша Марвін Одеса, Palladium від 150 грн. Міша Марвін Вже не хочу 14 лютого Міша Марвін Palladium Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал 22 лютого 18:00, Сб Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Київ, Палац культури КПІ від 390 грн. Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Вже не хочу 22 лютого Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Палац культури КПІ Придбати ВІА 11 лютого 19:00, Вт ВІА "ЛЕЙСЯ ПЕСНЯ" Дмитра Домина Одеса, Український театр від 120 грн. ВІА Вже не хочу 11 лютого ВІА "ЛЕЙСЯ ПЕСНЯ" Дмитра Домина Український театр Придбати