Повнокупольне шоу-мюзикл. Я такий

12 червня 2019, Ср. 17:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Мистецький проект «ARTSpace» Київського Планетарію та Театр мюзиклу «Комільфо» презентують нове повнокупольне шоу-мюзикл, антибулінг історію під назвою «Я - такий».

В людській уяві мюзикли – це, здебільшого, розважальний жанр, але що, як на цьому все не закінчується? До Вашої уваги прем’єра першого соціально-психологiчного мюзиклу.

Головна тема, що втілилась й у задум творців мюзиклу - прорив гуманізму. Ми спробуємо показати, що зовнішність – це лише обкладинка книги, якою і являється жива людина. Як завжди, у шоу будуть ті, хто проти, хто осуджує. Без них не було б конфлікту, достатнього, щоб спалахнув вогонь цієї історії.

На сцені будуть розкриті долі реальних історичних персонажей, які мали певні фізичні або психологічні вади і за це знаходились під постійним тиском соціуму. По суті, персонажі 19 сторіччя, яких можна буде побачити у мюзиклі, зазнавали того самого булінгу, який і зараз є гострою проблемою нашого суспільства. Особливо у підлітковому віці.

Мета мюзиклу – довести, що кожна людина чудова саме така, яка вона є від природи! Чи то жінка, в якої фізичною вадою є борода, чи то альбіноси, яких не торкнулися кольори, чи то товстуни, чи просто дивні люди.

Відвідавши повнокупольне шоу «Я - такий», ви матимете можливість насолодитися надихаючою сюжетною лінією і вразитися всесвітньо відомими піснями та чарівною хореографією.

Майже всі види мистецтв на одній сцені, під одним із найбільших куполів Європи. Це варто бачити! Адже, одна з головних пісень цього мюзиклу називається «Це грандіозне шоу!». Приходьте i переконайтесь у цьому на власнi очi!

Схожі події

Atlas Weekend 2019 10 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2019 Київ, ВДНГ від 225 грн. Atlas Weekend 2019 Вже не хочу 10 липня Atlas Weekend 2019 ВДНГ Придбати Класика в саду 20 червня 19:00, Чт Класика в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Класика в саду Вже не хочу 20 червня Класика в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Джаз на даху ЦУМ 20 червня 19:00, Чт Джаз на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 450 грн. Джаз на даху ЦУМ Вже не хочу 20 червня Джаз на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати Джаз і коктейлі на даху ЦУМ 21 червня 19:30, Пт Джаз і коктейлі на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 450 грн. Джаз і коктейлі на даху ЦУМ Вже не хочу 21 червня Джаз і коктейлі на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати