Повнокупольне шоу-мюзикл. Я такий

21 липня 2019, Нд. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Мистецький проект «ARTSpace» Київського Планетарію та Театр мюзиклу «Комільфо» презентують нове повнокупольне шоу-мюзикл, антибулінг історію під назвою «Я - такий».

В людській уяві мюзикли – це, здебільшого, розважальний жанр, але що, як на цьому все не закінчується? До Вашої уваги прем’єра першого соціально-психологiчного мюзиклу.

Головна тема, що втілилась й у задум творців мюзиклу - прорив гуманізму. Ми спробуємо показати, що зовнішність – це лише обкладинка книги, якою і являється жива людина. Як завжди, у шоу будуть ті, хто проти, хто осуджує. Без них не було б конфлікту, достатнього, щоб спалахнув вогонь цієї історії.

На сцені будуть розкриті долі реальних історичних персонажей, які мали певні фізичні або психологічні вади і за це знаходились під постійним тиском соціуму. По суті, персонажі 19 сторіччя, яких можна буде побачити у мюзиклі, зазнавали того самого булінгу, який і зараз є гострою проблемою нашого суспільства. Особливо у підлітковому віці.

Мета мюзиклу – довести, що кожна людина чудова саме така, яка вона є від природи! Чи то жінка, в якої фізичною вадою є борода, чи то альбіноси, яких не торкнулися кольори, чи то товстуни, чи просто дивні люди.

Відвідавши повнокупольне шоу «Я - такий», ви матимете можливість насолодитися надихаючою сюжетною лінією і вразитися всесвітньо відомими піснями та чарівною хореографією.

Майже всі види мистецтв на одній сцені, під одним із найбільших куполів Європи. Це варто бачити! Адже, одна з головних пісень цього мюзиклу називається «Це грандіозне шоу!». Приходьте i переконайтесь у цьому на власнi очi!

Схожі події

Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва 15 серпня 19:00, Сб Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 15 серпня Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт 09 вересня 19:00, Ср Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт Київ, D12 від 390 грн. Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт Вже не хочу 09 вересня Один в Каное. Теплий концерт на терасі. Додатковий концерт D12 Придбати ШОПЕН «Ноктюрн в саду» 27 серпня 20:00, Чт ШОПЕН «Ноктюрн в саду» Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 250 грн. ШОПЕН «Ноктюрн в саду» Вже не хочу 27 серпня ШОПЕН «Ноктюрн в саду» Ботанічний сад ім. Гришка Придбати