Я чекаю тебе, коханий

30 листопада 2018, Пт. 19:00
Театр Колесо Київ, Андріівський узвіз, 8
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Я чекаю тебе, коханий"?

1. Той випадок, коли моновистава - це комедія
2. Якщо у виставі на стіні висить рушниця, то...
3. Найкраще, що написав драматург Даріо Фо для своєї дружини, італійської актриси, а ми зіграємо для вас

Віра, надія, любов. Все те, чим живе більшість жінок, для героїні цієї історії перетворилось в порох або все-таки ні? Адже можна переживати катастрофу всіх надій нескінченно, а можна просто далі жити з посмішкою на вустах!

І героїня Живе! Не дивлячись на ревнивого чоловіка, що замикає її у квартирі з маленькою дитиною, сексуально стурбованого дівера-інваліда, сусіда з будинку навпроти, що підглядає за нею в бінокль у найбільш інтимні моменти.

А ще життя героїні затьмарюють кредитори чоловіка, колишній коханець і взагалі незрозуміло які особистості, що тероризують її по телефону й можливе рушниця, що є в героїні, прийдеться до двору... З ким може поділитися відверто своїми проблемами й переживаннями жінка? Звичайно з подругою, роль якої в цьому спектаклі зненацька виконують глядачі.

Колись ця п'єса була написана для великої акторки Ганни Маньяни (Anna Magnani) прославленим італійським комедіографом і нобелівським лауреатом в галузі літератури (1997 р.) Дарио Фо (Dario Fo). Легка лірична комедія дозволяє заглянути в глибини жіночої психології, підглянути інтимні жіночі таємниці, про які не прийняте говорити вголос і ще раз задуматися про вічні цінності. Напевно, бешкетний і смішний "жіночий" погляд на життя буде цікавий не тільки жіночій аудиторії, а й всім потенційним чоловікам.