День Народження Джека

28 вересня 2018, Пт. 20:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на День Народження Джека?

1. Три круті групи в один вечір
2. Багато, дуже багато Jack Daniel's
3. Чудова п'ятниця в компанії друзів

Це не просто крута вечірка - це святкування дня народження Джека Деніела - творця улюбленого в усьому світі віскі! А значить, тортів не буде, буде дещо доречніше. І Brainstorm у хедлайнерах. Ти і твої друзі запрошені!

Brainstorm

Улюбленці київської публіки повертаються до столиці. Brainstorm вже давно без пояснень збирає аншлаги. Причина проста - йдучи на концерт, ти впевнений, що група під керівництвом фронтмена Кауперса увіллє в твої вуха мегатонни відбіркового поп-року.

Вагоновожатые

Мабуть, найяскравіша жива група України. На первісні електронні ритми і бронебійні барабани накладається потік думок Антона Слєпакова, який чіпляє за живе. За це «Вагоновожатых» і люблять. Концертна енергетика групи змушує ловити момент і вриватися без роздумів.

Нудли

Спільний проект двох різних за духом музикантів з'явився раптово в 2009 році, і з тих пір так само випадково вистрілює концертами. На гітарі - Женя Галич, фронтмен O.Torvald. За рими відповідає Андрій «Гуня» Шостак, репер з Полтави. Тут ліричні пісні є сусідами з анархічно-іронічними текстами, а речитатив Андрія змінюється вокалом Жені.

Приходьте привітати Джека 28 вересня в Stereo Plaza!