Jäger Music Awards 2019

15 листопада 2019, Пт. 19:00
Галерея «Лавра» Київ, проул. Лаврский, 9
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти?

1. Відвідати другу премію Jäger Music Awards.
2. Стати свідком того, як твориться історія нової української музики.
3. Відкрити нові музичні імена.

Незалежна музична премія Jäger Music Awards шукає нові музичні імена в Україні.

У 2018 році в Україні з'явилася перша премія незалежної музики Jäger Music Awards і відразу взяла хороший темп. Премія спрямована на розвиток локальної сцени. Тут підтримують зростаючих артистів та майбутніх героїв. Стиль і жанр не мають значення: все багатство звуку – від саунд-дизайну до рок-н-ролу, від танцювальної електроніки до актуального хіп-хопу – зібрано в одному місці. Різноманітні номінації, важливі для музикантів призи, серед яких зйомка музичного кліпу, організація туру і сертифікат на покупку музичного обладнання. А також журі, в складі якого – провідні професіонали ринку, відомі музиканти, журналісти, промоутери, продюсери та інші ключові фігури музичного бізнесу, яким небайдужа доля сучасної української музики.

Вручення другої премії Jäger Music Awards 2019 відбудеться 15 листопада в арт-галереї LAVRA. Кількість номінацій незмінна. Ідеологічно вони розділені на дві частини: основні номінації, що відзначають головні досягнення року, та номінація Young Blood для талановитих перспективних артистів. Основних номінацій десять: «Гурт року», «Сингл року», «Відео року», «Хіп-хоп артист року», «Рок-артист року», «Електронний артист року», «Лейбл року», «Подія року», «Діджей року» та «Внесок в індустрію».

Варто відзначити, що Jäger Music Awards 2019 стане на дві голови вище попередника. І ось чому.

Склад журі. В цьому році експертів побільшає і вперше з'являться іноземні гості. Серед них Етторе Фоллієро (Ettore Folliero) – власник агентства Alternativa Events, яке займається просуванням фестивалю Sziget в Італії. А також Саймон де Вінтер (Simon de Winter) – менеджер з Великобританії, який працював з Kwabs, Fink, Tricky і багатьма іншими відомими музикантами. Крім цього, журі поповнить дворазова переможниця попереднього року в номінаціях «Сингл року» і «Відео року» Alina Pash.

Нова категорія – міжнародна прожарка нової музики B2B Young Blood. Експерти – наші й іноземні – будуть публічно слухати нові треки молодих груп та неупереджено їх коментувати. Іноземці займуться українськими виконавцями, а українські експерти навпаки – іноземними. Почути думку про пісні можна буде під час закритої вечірки до запуску премії Jäger Music Awards 2019 вже скоро, 12 вересня, на музичному майданчику DBRKDR.

У номінації Young Blood будуть круті призи. Як і в минулому році, в цій категорії буде три номінації: Young Blood, Young Blood People's Choice і Young Blood Jägermeister Choice. Нагороди за перемогу в цих категоріях наступні: зйомка кліпу, сертифікат на покупку музичного обладнання та випуск вінілу з презентацією.

Правила голосування та подачі заявок груп в категорію Young Blood будуть опубліковані 12 вересня на офіційному сайті премії: https://jagermusicawards.com.ua