24-pay-mark Created with Sketch.

Jäger Music Awards 2019

15 листопада 2019, пт. 19:00-22:00
Галерея «Лавра» Київ, проул. Лаврский, 9
від 300 ₴
від 300 ₴

Галерея

Про подiю

Чому варто піти?

1. Відвідати другу премію Jäger Music Awards.
2. Стати свідком того, як твориться історія нової української музики.
3. Відкрити нові музичні імена.

Вже 15 листопада перша премія незалежної музики в Україні назве імена головних реформаторів локального музичного ландшафту.

Jäger Music Awards — перша премія незалежної музики, спрямована на розвиток локальної сцени. Ідеологічно стиль та жанр тут не мають значення: все багатство звуковидобування — від саунд-дизайну до рок-н-ролу, танцювальної електроніки до актуального хіп-хопу — зібрано в одному місці. Переможцями премії стають автори самобутньої, незалежної музики.

Спеціальним гостем музичної події стане електронний продюсер Actress.
Один з найбільш видатних і унікальних артистів в британській електронній музиці, Actress — він же Даррен Каннінгем, відомий своїми візіонерськими поглядами на творчість. Завдяки цьому за 15 років роботи він отримав статус законодавця музичних трендів.

На Jäger Music Awards 2019 Actress та Young Paint представлять унікальне аудіовізуальне шоу. Образ штучного інтелекту виступатиме в якості проекції і в режимі реального часу створюватиме музику спільно з Дарреном. Таким чином творіння з віртуального простору переміститься в реальний світ, що стане чудовим відображенням концепції премії цього року — Dark Reflections, де традиції поєднуються з трендовими технологіями.

YOURA
Сольний проєкт Юрія Бардаша схожий на потік нищівної сили, що знайшов своє визначення у формі антисистемного хіп-хопу, брейкбіту та бадьорого слему. Його релізи — злий гостросоціальний речитатив, покладений на гіпнотичний рейвовий біт — справжні андеграундні бойовики. А кожен лайв виводить слухачів із зони комфорту, провокує потужний взаємообмін енергетики.

LATEXFAUNA
Три причини, чому варто почути виступ Latexfauna на Jager Music Awards. Перша — нетривіальні, сповнені алегорій та яскравих образів тексти. Друга — легкий і приставучий дрім-поп, насичений присмаком 80-х. І третя — характерний суржик, з котрим група заграє у своїх піснях. До речі, Latexfauna — не лише одні із запрошених артистів, але і номінанти в категорії «Гурт року».

Fo Sho
Бетті, Міріям та Сіона — три афроукраїнські сестри. Для них творчість — ще одна можливість продемонструвати своє унікальне походження. Це відчувається у їхніх піснях, стилі і, що найважливіше, в енергійних лайвах. Музика Fo Sho — це жанрова суміш: тут поєднуються і густий trap, і бадьорий хіп-хоп, і мелодичний R'n'b.
Fo Sho — претенденти на перемогу у номінації «Хіп-хоп артист року».

ZFeelZ
Шарм безтурботної юності та впевнений у собі інді-рок. Молодий київський гурт ZFeelZ вже встиг злегка погриміти з сольними та камерними концертами, а також випустити дебютний EP «Waves of shards» і декілька кліпів.
ZFeelZ — серед номінантів у категорії Young Blood.

Тонка
Нетривіальні, сміливі, без стилістичних обмежень. Тонка — нове ім’я в українській поп-музиці. На даному етапі гурт встиг випустити невеличкий реліз, доповнений візуальним супроводом. Проєкт Тонка — також одні з номінантів у категорії Young Blood.

Раніше стало відомо, що хедлайнером Jäger Music Awards 2019 стане британський електронщик ACTRESS. В рамках виступу він представить унікальне аудіовізуальне шоу, учасником якого стане не тільки артист, але і самонавчальна програма Young Paint. Образ штучного інтелекту буде виступати в якості проекції і в режимі реального часу створювати музику спільно з Actress. Лайв електронного продюсера стане відображенням цьогорічної концепції премії — Dark Reflections — поєднання традицій і технологій.

Схожі події

Подарункові конверти CONCERT.UA 31 грудня 10:00, вт Подарункові конверти CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 27.27 ₴ Подарункові конверти CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові конверти CONCERT.UA Concert.ua Придбати Песики Фест 2.0 18 серпня 12:00, нд Песики Фест 2.0 Київ, ВДНГ від 150 ₴ Песики Фест 2.0 Вже не хочу 18 серпня Песики Фест 2.0 ВДНГ Придбати Йога Ретріт  26 липня 14:00, пт Йога Ретріт "Проявлення стихій" Трахтемирів, Еко комплект "Усадьба Рей" від 0 Йога Ретріт  Вже не хочу 26 липня Йога Ретріт "Проявлення стихій" Еко комплект "Усадьба Рей" Придбати Подаруй масаж Захиснику 16 серпня 19:00, пт Подаруй масаж Захиснику Донецьк, Стадион "Олимпийский" від 290 ₴ Подаруй масаж Захиснику Вже не хочу 16 серпня Подаруй масаж Захиснику Стадион "Олимпийский" Придбати