8 листопада 2019, Пт. 19:00
Палац спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 590 грн.
від 590 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Jah Khalib?

1. Своєю творчістю Джа Халіб несе світові любов і добро. Мабуть, це самий душевний і добрий репер сучасної сцени.
2. Його концерти - це завжди видовищне шоу, якісне світло і відмінний саунд. До звуку у Джа особливе ставлення, адже зведенням і обробкою він почав займатися ще в 11 років! Потім навчався в консерваторії на музикознавстві і освоїв такий складний інструмент як саксофон.
3. Виконавець не співпрацює з лейблами і працює тільки на себе. Його творчість не визначається нав'язаними трендами або продиктованими ззовні правилами. Це незалежна музика, що здорово.

Jah Khalib - талановитий хіп-хоп виконавець з Казахстану

А ще битмейкер, автор пісень і продюсер. Джей Халіб (інший варіант написання його імені) випустив перший сингл в 2015-му ( «Ти поруч»), а вже через рік потрапив в список зірок журналу Forbes. Ще через рік - премія «Відкриття року», а в 2018 - «Золотий грамофон». І найважливіше тут те, що успіх артиста - не результат пробивний політики якогось лейблу або хитрого ходу піарників, а лише наслідок популярності музики Jah і його текстів серед простих слухачів.

Трохи цифр. Кліп «Медіна» на YouTube набрав 106 млн переглядів. Кліп «Лейла» - 126 млн. Приходьте послухати ці пісні живцем!

Замовлення квитків на концерт Джа Халіба в Києві онлайн

Купити квитки на концерт Jah Khalib досить просто і займе пару хвилин. Натисніть зелену кнопку праворуч «Купити квиток». Потім виберіть квитки. У фан-зонах вони без місць, в секторах можна вибрати конкретне місце. Тепер натисніть «Підтвердити», виберіть спосіб доставки квитка і спосіб оплати. Майже готово!

Тепер введіть ваші контактні дані, ще раз натисніть «Підтвердити» і проведіть платіж. Усе! Чекайте квиток з доставкою або на електронну пошту.

До зустрічі на концерті Jah Khalib 2019! 8 листопада, Київ, Палац спорту

Артисти

Схожі події

МУМИЙ ТРОЛЛЬ 15 грудня 19:00, Вт МУМИЙ ТРОЛЛЬ Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 199 грн. МУМИЙ ТРОЛЛЬ Вже не хочу 15 грудня МУМИЙ ТРОЛЛЬ Міжнародний Виставковий Центр Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати