15 листопада 2018, Чт. 19:00
Палац Спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 490 грн.
від 490 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Jah Khalib?

1. Його кліпи збирають мільйони переглядів, а виступи – тисячі фанатів.
2. Пісні Jah Khalib наповнені креативом і щирістю.
3. Ви отримаєте мегазаряд драйву!

15 листопада у Палаці спорту виступить Jah Khalib! Цей казахстанський репер і бітмейкер уміє розгойдати зал!

Бахтіяр Мамедов (справжнє ім'я співака) народився в Алма-Аті. Реп захоплював його ще з дитинства, хоч в музичній школі він навчався за класом саксофона. Як саунд-продюсер і бітмейкер працював із різними казахстанськими реперами. Відправившись у сольне плавання, співак взяв псевдонім Jah Khalib.

Завдяки соціальним мережам репер досить швидко став популярним. У 2015 році вийшов його EP KHALIBanija Dushi, потім, у наступному році – "Джазовый Грув" і "Все, что мы любим". У тому ж 2016 виходить повноцінний сольний збірник "Если че, я Баха". А в цьому році – альбом під назвою EGO. Його кліпи набирають мільйони переглядів. Так, відео на композицію "Лейла" подивилися майже 80 мільйонів глядачів!

Приходьте на концерт цього талановитого автора і виконавця, головна мета якого – дарувати людям емоції своєю музикою! 15 листопада, Палац спорту. Це не можна пропустити!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 17.11 - 02.12.2018 Скриптоніт 28 листопада 20:00, Ср Скриптоніт Дворец Спорта, Харків від 400 грн. Скриптоніт Вже не хочу 28 листопада Скриптоніт Дворец Спорта Придбати