Закриття сезону. Jah Khalib. 31 серпня

31 серпня 2019, Сб. 22:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 500 грн.
від 500 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Jah Khalib?

1. Його кліпи збирають мільйони переглядів, а виступи – тисячі фанатів.
2. Пісні Jah Khalib наповнені креативом і щирістю.
3. Ви отримаєте мегазаряд драйву!

Jah Khalib укутає гостей клубу Ibiza в душевні речитативи. Його реп – щось особливе, він мелодійний і душевний, щирий і чистий. Його хочеться слухати безкінечно, і ми розгойдаємось під нього 31 серпня.

У Джа виходять дуже тонкі та зворушливі тексти, якими він підкорив слухачів по всьому світу. Бахтіяр Мамедов (справжнє ім'я музиканта) також пише пісні та співпрацює з L'One, групою «Каспийский груз», Мотом, Джиганом і багатьма іншими виконавцями.

Jah Khalib дозволяє фанатам називати себе просто Бахою та кайфує, коли приносить слухачам порцію непідробних емоцій. Щорічно він дає більше 150 концертів, постійно експериментує з музичними напрямками й ніколи не сидить на місці. Встигни зловити його на березі Чорного моря!

Схожі події

Bacardi Dance Floor: Peggy Gou 04 жовтня 22:00, Пт Bacardi Dance Floor: Peggy Gou Київ, M82 від 500 грн. Bacardi Dance Floor: Peggy Gou Вже не хочу 04 жовтня Bacardi Dance Floor: Peggy Gou M82 Придбати KISS FM BIRTHDAY XVII 02 листопада 21:00, Сб KISS FM BIRTHDAY XVII Київ, StereoPlaza Вже не хочу 02 листопада KISS FM BIRTHDAY XVII StereoPlaza Придбати Yarmak. SVOE KINO 21 вересня 19:00, Сб Yarmak. SVOE KINO Київ, Зелений Театр від 350 грн. Yarmak. SVOE KINO Вже не хочу 21 вересня Yarmak. SVOE KINO Зелений Театр Придбати