Як не стати прахом

5 червня 2019, Ср. 19:00
Театр Золоті Ворота Київ, вул. Шовковична, 7А
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Як не стати прахом»?

1. Подивитися цікаву п'єсу про один день звичайної сім'ї.
2. Навчитися вірити в диво.
3. Дізнатися секрет, як все-таки не стати прахом.

Ми всі про щось мріємо. І дуже часто ці мрії стосуються тих чи інших матеріальних благ. Простіше кажучи, грошей. Ось хто, скажіть, не мріяв про казковий виграші в лотерею? Про суму з багатьма нулями. А фантазували чи, на що витратите величезні гроші, раптом вони вас зваляться?

Герої комедії «Як не стати прахом» так часто мріяли про краще життя, і раптом мрії стали реальністю ... Ось тільки, що робити далі? Адже великі гроші можуть спричинити за собою великі проблеми. А з іншого боку - скільки можна в усьому собі відмовляти? Словом, дилема складна. А ще складніше уявити фінал цієї карколомної комедії - впевнені він вас здивує найбільше!

На сцені «Золотих воріт» - один незвичайний день з життя звичайної сім'ї, протягом якого кожен може дізнатися, що саме потрібно робити, щоб не стати прахом.

Автор: Дьордь Шпір
Режисер: Орест Пастух
Актори: Дмитро Олійник, Інна Скорина-Калаба, Андрій Поліщук
14+

Схожі події

польська кров 21 вересня 18:30, Сб польська кров Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. польська кров Вже не хочу 21 вересня польська кров Театр музкомедії Придбати Дон Кіхот 20 вересня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 20 вересня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару 27 вересня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 27 вересня Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові 19 вересня 19:30, Чт Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Вже не хочу 19 вересня Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Bel etage Придбати