24-pay-mark Created with Sketch.

Jakub Zytecki

8 грудня 2024, нд. 19:00-21:00
Клуб на !FESTrepublic Львів, вул. Старознесенська, 24-26
від 490 ₴
від 490 ₴
Обрати квиток

Галерея

Jakub Zytecki у Львові - фото №1 jakub-zytecki-lviv_klub-na-festrepublic_081220241900_442
Jakub Zytecki у Львові - фото №2 jakub-zytecki-lviv_klub-na-festrepublic_081220241900_765

Про подiю

В Україні вперше виступить польский гітарист Якуб Житецький!

З двома концертами в Україну їде польский гітарист Якуб Житецький разом із власним гуртом. Це будуть перші виступи музиканта в нашій країні. 8 грудня - Львів,!FestRepublic, 10 грудня - Київ, Carribean Club.

Корені музики Житецького - прогресивний рок і метал. Довгий час він був у складі польського проггурту Disperse з маленького містечка Переворськ. Але згодом вирішив розпочати сольну кар'єру, яка стала більш вдалою для нього.

Творчість Житецького - напрочуд компактні для прогресивного року, але доволі насичені інструментальні композиції, які укладені у кілька шарів. Їхній настрій жорсткий, різкий, але водночас й мрійливий та ніжний.

Для рок-сцени Польщі підхід Житецького став цікавим і несподіваним явищем. Доволі універсальні мелодії, що зіграні так, ніби їх пропустили через подрібнювач. Безкомпромісний гітарний саунд, що поєднується із синтезаторами і драм машинами.

А також повний і абсолютний контроль Якуба над створенням - від ідеї до мастерингу. Це робить його музику не тільки цікавою для прослуховування, а ще й доволі впевненою у тій візії, яку вона несе.

"Приголомшливі гітарні соло Якуба Житецького звучать як водоспади. Техніка відтягувань і постукувань, із якою він грає буде нагадує японське кото. Ніколи інструментальна гітара не звучала настільки життєствердно, ніж у нього", - писав у своєму рев'ю на виступ Житецького музичний портал Music Radar.

Увесь прибуток з концертів піде у фонд Musicians Defend Ukraine.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 6 років без надання окремого місця
✅ Діти до 16 років - в супроводі дорослих
⌚️ Тривалість: 90-120хв хвилин
🛡 Про алгоритм дій у випадку повітряної тривоги буде повідомлено зі сцени


Інші дати

Jakub Zytecki

10 грудня 2024 19:00

CARIBBEAN club, Київ

Перейти до опису