24-pay-mark Created with Sketch.

Джамала на Кураж Базарі

8 вересня 2019, нд. 19:00-20:00
19-й павільйон ВДНГ Київ, пр. Академіка Глушкова 1

Галерея

Джамала на Кураж Базарі у Києві - фото №1 Джамала на Кураж Базарі у Києві
Джамала на Кураж Базарі у Києві - фото №2 Джамала на Кураж Базарі у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти?

1. Це благодійний виступ Джамали на Літературному Кураж Базарі.
2. На власні очі побачити виступ, який Джамала приготувала спеціально для Кураж Базар
3. Насолодитися кращими композиціями Jamala.

Цьогоріч виповнюється десять років із моменту тріумфального виступу Джамали на міжнародному конкурсі молодих виконавців «Нова Хвиля» у Юрмалі.

Нова платівка «Крила» вийшла у жовтні 2018-го, а вже 1 лютого 2019-го співачка представила сингл Solo, написаний американськими авторами на чолі з мультиплатиновим продюсером і сонграйтером Брайаном Тоддом. На початку квітня пісня увійшла в першу десятку відразу двох британських чартів - Upfront Club TOP 30 (7 місце) і Commercial Pop TOP 30 (8 місце).

Цього липня світ побачила композиція "Крок" - спільна пісня Джамали і електронного проекту Cape Cod. Музика для композиції - результат спільної творчості двох артистів, а над текстом Джамала працювала разом з сонграйтер Олександрою Макарівської.

У березні Джамала була удостоєна музичної премії YUNA-2019 в номінації "Краща виконавиця".

А вже 8-го вересня можна насолодитися голосом виконавиці на Літературному Кураж Базарі.

*Квиток діє також на другий день Кураж Базару (8 вересня)

Схожі події

Рок балади в саду -40% на другий 25 травня 19:00, сб Рок балади в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 450 ₴ Рок балади в саду Вже не хочу 25 травня Рок балади в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати FANCON 08 червня 12:00, сб FANCON Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 490 ₴ FANCON Вже не хочу 08 червня FANCON Міжнародний Виставковий Центр Придбати Фестиваль «V’YAVA Єднання» 23 травня 16:00, чт Фестиваль «V’YAVA Єднання» Київ, Арт-завод Платформа від 900 ₴ Фестиваль «V’YAVA Єднання» Вже не хочу 23 травня Фестиваль «V’YAVA Єднання» Арт-завод Платформа Придбати