18 лютого 2020, Вт. 19:00
від 290 грн.
від 290 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Джамали?

1. Концерт присвячений десятиріччю творчої діяльності співачки.
2. Можливість насолодитися кращими композиціями, які Джамала записала за свою кар'єру.
3. Нова програма і незабутня атмосфера.

У 2019му виповнюється десять років з моменту тріумфального виступу Джамали на міжнародному конкурсі молодих виконавців «Нова Хвиля» у Юрмалі.

Саме в ті липневі дні співачка з неймовірним голосом і харизмою увірвалася у медіапростір України, вразивши мільйони глядачів приголомшливим виконавською майстерністю і талантом. Вона з легкістю співала пісні будь-яких жанрів - від народної «Верше, мій верше» до джазової History Repeating. З 2016-му Джамала взяла нову музичну вершину, на цей раз вигравши найголовніший пісенний конкурс в світі - Євробачення. Її пісня «1 944», присвячена депортації кримських татар, торкнула європейських слухачів і професійне журі, яке також зазначила композицію окремої нагородою.

Сьогодні Джамала одна з найбільш відомих українських співачок і сонграйтер - в її арсеналі чотири довгограючих і один міні-альбом. Нова платівка «Крила» вийшла в жовтні 2018го, а вже 1 лютого 2019го співачка представила сингл Solo, написаний американськими авторами на чолі з мультиплатиновим продюсером і сонграйтер Брайаном Тоддом.

На концерті в Одесі Джамала представить нову програму, в якій будуть зібрані знакові пісні зі всіх його альбомів.

Кожна з цих композицій - певна віха в історії співачки. Лірична «Заплуталась» і життєстверджуюча You're Made Of Love, таємнича The Great Pretender і надихаюча на нові звершення «Крила». Глядача чекає захоплююче шоу, повне прекрасної музики і чаруюче від візуальних ефектів.