24-pay-mark Created with Sketch.

Jamala

8 березня 2022, вт. 20:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 890 грн.
від 890 грн.

Про подiю

Jamala у Києві! Чекаємо на вас 2022-03-08 в 20:00 на локації Bel etage, Київ.

JAMALA SPECIAL: СВЯТКОВЕ ШОУ У BEL ETAGE MUSIC HALL

Улюблені хіти та нові треки, перша презентація нового шоу співачки та неповторна атмосфера живого виступу, весняний муд та справжнє свято музики: JAMALA анонсувала сольний концерт у Києві

8 березня у київському Bel Etage JAMALA вперше презентує нове шоу та зустріне гостей класним весняним настроєм у центрі Києва. Особливий вечір музики, святковий вайб, декілька сюрпризів, пісні головної співачки України, які розлітаються далеко за межі країни. На нас чекає незабутній концерт, який трапляється лише раз, та запам’ятовується на все життя!

Восьмого березня у Києві в Bel Etage я вперше презентую концерт, який складатиметься з декількох блоків. Кожен — невіддільна частина мене, моєї творчості, мого життя. Кожен — візуально, музично та атмосферно розкриє різні сторони мого власного всесвіту. Такий подарунок собі та вам — нове красиве шоу, яке в такому вигляді відбудеться лише раз на 8 березня. Хочу, щоб цей вечір був дійсно особливим.

Звісно, будуть нові пісні та ваші улюблені хіти, будуть найкращі гості та справжнє свято музики, яке завжди зі мною, буде maxi single #ПОТАЙКИ та емоції через край. Головні історії, підсумки минулих років, грандіозні плани на майбутні. Разом ми будемо святкувати тепло, дарувати одне одному посмішки, любити весну, літати на крилах, кохати щодуху, забувати про час, сміятись і плакати та співати в унісон. Чекатиму на вас у Bel Etage 8 березня. Завжди ваша», — розповідає JAMALA.

Нагадаємо, що нещодавно співачка, сонграйтерка, переможниця Євробачення JAMALA презентувала maxi single #ПОТАЙКИ — три глибокі особисті історії, три пісні, які ви почуєте на концерті 8 березня в Bel Etage. Зустрінемось!

Що: святковий концерт JAMALA

Де: Київ, Bel Etage

Коли: 8 березня

Де придбати квит кн а концерт Jamala у Києві?

Ви можете придбати квитки на концерт Jamala на Concert.ua онлайн.

Артисти

Схожі події

Latexfauna 03 грудня 18:00, сб Latexfauna Київ, КВЦ PARKOVY від 600 грн. Latexfauna Вже не хочу 03 грудня Latexfauna КВЦ PARKOVY Придбати Музика з фільмів про кохання при свічках 02 грудня 19:00, пт Музика з фільмів про кохання при свічках Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Музика з фільмів про кохання при свічках Вже не хочу 02 грудня Музика з фільмів про кохання при свічках Будинок архітектора Придбати Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен 08 грудня 19:00, чт Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Вже не хочу 08 грудня Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Будинок архітектора Придбати Latexfauna 02 грудня 18:00, пт Latexfauna Львів, Malevich Concert Arena від 450 грн. Latexfauna Вже не хочу 02 грудня Latexfauna Malevich Concert Arena Придбати