Нова дата

Jamala

25 вересня 2020, Пт. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 790 грн.
від 790 грн.
Обрати квиток

Галерея

Jamala у Києві - фото №1 Jamala у Києві
Jamala у Києві - фото №2 Jamala у Києві афіша
Jamala у Києві - фото №3 Jamala у Києві квитки
Jamala у Києві - фото №4 Jamala у Києві на concert.ua
Jamala у Києві - фото №5 Jamala у Києві фото
Jamala у Києві - фото №6 Jamala у Києві піти
Jamala у Києві - фото №7 Jamala у Києві дивитись

Про подiю

Зверніть, будь ласка, увагу

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді з нашого боку.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають.
Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку відміни заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Організатори наразі ведуть перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами.

Всі ми намагаємося зараз втримати індустрію «на плаву» - розуміючи, що маємо справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу.

Організатору, як і нам, болить надсилати таку відповідь.
Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Якщо ви хочете надіслати особистий запит організатору події, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою:
Організатор: GAS concert
Контакти організатора: [email protected] https://www.facebook.com/gasconcert/

Концерт перенесено з 11 квітня на 25 вересня

ДЖАМАЛА ВИСТУПИТЬ З КЛУБНОЮ ПРОГРАМОЮ

Краща вітчизняна співачка Джамала починає нову музичну декаду камерним концертом в Caribbean Club. Після масштабного національного туру, приуроченого до десятиріччя творчої діяльності, їй хочеться зібрати компанію "своїх" і подарувати їм чудовий весняний вечір. Нинішня концертна програма - це ідеальний саундтрек для романтичного побачення.

Джамала одна з найбільш відомих українських співачок і сонграйтер десятих років. В її арсеналі чотири довгограючих і один міні-альбом.
У минулому році дискографію переможниці Євробачення поповнили відразу три успішні колаборації - "Крок" з електронним проектом Cape Cod, "Забирай" з хіп-хоп відкриттям Alyona Alyona і "Кохаю" зі знаменитим казахстанським репером Jah Khalib. Крім цього, Джамала записала заголовну пісню для нового фільму легендарного польського режисера Агнешки Холланд "Ціна правди".

25 вересня 2020 року, Caribbean Club

Caribbean Club якнайкраще підходить для створення інтимної атмосфери камерного концерту. Слухачі в повній мірі зможуть насолодитися як новими аранжуваннями улюблених хітів, так і віртуозним виконанням композицій, які рідко звучать на великих майданчиках і фестивалях. А з огляду на любов Джамали до музичних експериментів, без сюрпризів точно не обійдеться.

Ви можете купити квитки на Jamala на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Артисти