8 червня 2018, Пт. 05:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 649 грн.
від 649 грн.

Галерея

James Zabiela в Києві - фото 1 James Zabiela в Киеве
James Zabiela start 23:00 у Києві - фото №2 picture
James Zabiela start 23:00 у Києві - фото №3 picture
DJ WOOFER DJ WOOFER

Про подiю

Чому варто піти на шоу Джеймса Забієли?

1. Подивуватися інопланетній майстерності діджеїнгу.
2. Відчути денс-музику всім тілом.
3. Потанцювати так, ніби ніхто не дивиться. Тому що всі реально будуть дивитися на Джеймса.

Один із найбільш технічних діджеїв усіх часів, британець James Zabiela, продемонструє майстерність на майданчику з кращим концертним звуком у світі - столичному Bel Etage - 8 червня.

Якщо ви хоча б щось знаєте про електронну музику і слово "діджей" не асоціюється у вас з ведучим на радіо, ви точно знаєте, хто такий Джеймс Забієла. Так, це той самий вічно молодий геній і віртуоз діджеїнгу, який творить за пультом неймовірні дива! За рухами його рук неможливо встежити, як і дивитися за грою без подиву і дикого захвату. Він не просто зводить треки, Джеймс за пультом на очах у публіки створює щось нове, використовуючи 4 програвачі, ефектори та контролери.

Організатор вечірки, Денис Шматов (VIRUS Music):
"Забі" - герой декількох поколінь, яскравий представник рідкісного виду діджеїв, які за пультом по-справжньому працюють. Він отримує кайф від діджеїнгу і змушує стежити за кожним своїм рухом, а не тільки піднімає вгору руки і робить сердечка з долонь. Ми дуже раді, що в щільному графіку Джеймса знайшлася дата для Києва. Його виступи - це must! Рекомендую вечірку всім, хто любить діджеїнг як мистецтво. До того ж, Bel Etage - затишний майданчик, де діджей знаходиться дуже близько до публіки.

Також на вечірці свої сети представлять діджеї, які стоять біля витоків електронної сцени в Україні. Потрапити на їх виступ - велика вдача! Це справжня емоційна подорож в декілька епох клубної культури.

DJ CHIEF_MC
Співзасновник VIRUS Music, діджей, промоутер і саунд-продюсер з гігантським досвідом.

DJ WOOFER
Автор проекту Happy Hour, людина з відмінним музичним смаком і оригінальним поглядом на всесвіт "House Music" всіх часів.

На майданчику Bel Etage встановлена краща у світі концертна звукова система - L-Acoustics. Іншої такої в Україні немає. Так що приходьте з друзями на першу WOW-вечірку в Bel Etage від VIRUS Music - дивуватися, ловити мурашки і танцювати до ранку.

Кількість квитків суворо обмежена. Вартість буде підвищуватись.

Початок о 23:00, закінчення о 06:00

Concert.ua
Ти Майже Там

Схожі події

Octave One LIVE 30 березня 22:00, Сб Octave One LIVE Київ, Secret Place від 300 грн. Octave One LIVE Вже не хочу 30 березня Octave One LIVE Secret Place Придбати A State of Trance 900: Lifting You Higher 22 червня 21:00, Сб A State of Trance 900: Lifting You Higher Київ, Міжнародний Виставковий Центр Вже не хочу 22 червня A State of Trance 900: Lifting You Higher Міжнародний Виставковий Центр Придбати Tiesto 03 березня 21:00, Нд Tiesto Київ, StereoPlaza від 1299 грн. Tiesto Вже не хочу 03 березня Tiesto StereoPlaza Придбати