5 листопада 2018, Пн. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 390 грн.
від 390 грн.

Галерея

Birkin / Gainsbourg: Le Symphonique у Києві - фото №1 Birkin / Gainsbourg: Le Symphonique у Києві
Birkin / Gainsbourg: Le Symphonique у Києві - фото №2 Birkin / Gainsbourg: Le Symphonique у Києві афіша
Birkin / Gainsbourg: Le Symphonique у Києві - фото №3 Birkin / Gainsbourg: Le Symphonique у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт Jane Birkin?

1. Джейн Біркін виконає пісні з нового альбому Birkin / Gainsbourg: Le Symphonique. Ви одні з перших почуєте їх у живому виконанні.
2. Джейн і Серж Генсбур – одна з найвідоміших і найзагадковіших пар минулого століття.
3. Цей концерт для співачки – данина пам'яті назавжди коханому Сержу. Розділіть щирі емоції з яскравою артисткою.

5 листопада незрівнянна Джейн Біркін у супроводі симфонічного оркестру виступить у Жовтневому Палаці. Єдиний безцінний концерт у Києві. Неможливо пропустити!

Легендарна артистка представить справжній шедевр – спеціальну програму Birkin / Gainsbourg: Le Symphonique. Один із головних натхненників унікального проекту –знаменитий японський піаніст, композитор і аранжувальник, іменований «великим кутюр'є звуку», Нобуюкі Накадзіма.

Неповторна Джейн Біркін дасть великий концерт у Києві в рамках півторарічного світового турне. Ви почуєте такі композиції як Ces Petits Reins, Lost Song, Baby Alone in Babylon, Ballade De Johnny Jane, Valse De Melody і багато інших робіт, створених для Джейн Сержем Генсбуром. Саме для Нього і про любов до Нього співатиме цього вечора витончена артистка. Співати з ноткою смутку і в атмосфері симфонічної туги.

Сьогодні Джейн Біркін – культова актриса і співачка. Колись їй судилося стати коханою знакового французького актора, поета, кінорежисера, письменника Сержа Генсбура. І тепер Джейн готова розповісти вам свою історію великої любові. До зустрічі!

Схожі події

Кращі саундтреки у виконанні Віртуозів Києва Кращі саундтреки у виконанні Віртуозів Києва 2 Події Кращі саундтреки у виконанні Віртуозів Києва 1.02 - 21.03.2020 Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал 22 лютого 18:00, Сб Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Київ, Палац культури КПІ від 390 грн. Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Вже не хочу 22 лютого Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Палац культури КПІ Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець від 599 грн. Макс Корж Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати