24-pay-mark Created with Sketch.

Birkin / Gainsbourg: Le Symphonique

5 листопада 2018, пн. 19:00-22:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 390 ₴
від 390 ₴

Галерея

Birkin / Gainsbourg: Le Symphonique у Києві - фото №1 Birkin / Gainsbourg: Le Symphonique у Києві
Birkin / Gainsbourg: Le Symphonique у Києві - фото №2 Birkin / Gainsbourg: Le Symphonique у Києві афіша
Birkin / Gainsbourg: Le Symphonique у Києві - фото №3 Birkin / Gainsbourg: Le Symphonique у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт Jane Birkin?

1. Джейн Біркін виконає пісні з нового альбому Birkin / Gainsbourg: Le Symphonique. Ви одні з перших почуєте їх у живому виконанні.
2. Джейн і Серж Генсбур – одна з найвідоміших і найзагадковіших пар минулого століття.
3. Цей концерт для співачки – данина пам'яті назавжди коханому Сержу. Розділіть щирі емоції з яскравою артисткою.

5 листопада незрівнянна Джейн Біркін у супроводі симфонічного оркестру виступить у Жовтневому Палаці. Єдиний безцінний концерт у Києві. Неможливо пропустити!

Легендарна артистка представить справжній шедевр – спеціальну програму Birkin / Gainsbourg: Le Symphonique. Один із головних натхненників унікального проекту –знаменитий японський піаніст, композитор і аранжувальник, іменований «великим кутюр'є звуку», Нобуюкі Накадзіма.

Неповторна Джейн Біркін дасть великий концерт у Києві в рамках півторарічного світового турне. Ви почуєте такі композиції як Ces Petits Reins, Lost Song, Baby Alone in Babylon, Ballade De Johnny Jane, Valse De Melody і багато інших робіт, створених для Джейн Сержем Генсбуром. Саме для Нього і про любов до Нього співатиме цього вечора витончена артистка. Співати з ноткою смутку і в атмосфері симфонічної туги.

Сьогодні Джейн Біркін – культова актриса і співачка. Колись їй судилося стати коханою знакового французького актора, поета, кінорежисера, письменника Сержа Генсбура. І тепер Джейн готова розповісти вам свою історію великої любові. До зустрічі!

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Сергій Жадан 25 травня 18:00, сб Сергій Жадан Київ, Палац спорту від 99 ₴ Сергій Жадан Вже не хочу 25 травня Сергій Жадан Палац спорту Придбати Джаз на даху 24 травня 19:00, пт Джаз на даху Київ, Тераса "Д12" від 250 ₴ Джаз на даху Вже не хочу 24 травня Джаз на даху Тераса "Д12" Придбати Музика з кінофільмів про кохання в саду -40% на другий квиток 26 травня 19:00, нд Музика з кінофільмів про кохання в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 450 ₴ Музика з кінофільмів про кохання в саду Вже не хочу 26 травня Музика з кінофільмів про кохання в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати