Jay-Jay Johanson

4 вересня 2020, Пт. 19:00
ЮБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 540 грн.
від 540 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Jay-Jay Johanson у Києві! Чекаємо на вас 2020-09-04 в 19:00 на локації ЮБК, Київ.
Ви можете придбати квитки на Jay-Jay Johanson на Concert.ua онлайн.

Розкажіть дівчатам, що він повернувся – Джей-Джей Йогансон у Києві з новим альбомом

У січні 2019 Джей-Джей Йогансон представив нові треки з майбутнього альбому Kings Cross на розпроданому концерті в Лондоні. Один із них – Heart Somebody Whistle – став першим синглом із платівки та заключним саундтреком стрічки Swoon, у якій він уперше в житті отримав акторську роль. Ніжний незнайомець Джей-Джей Йогансон представить Kings Cross у Києві та разом із нами пригадає найулюбленіші пісні минулих років.

Дата і місце: 4 вересня, ЮБК

Коли вийшов його дебютний альбом Whiskey, він ще не знав, що на нього чекає. Платівка не мала великого успіху на його батьківщині, у Швеції, і Джей-Джей ледь не склав руки. Однак, релізи у Франції, Португалії та Іспанії підняли його на нові висоти, немов південні морські вітри. Відтоді Джей-Джей тільки те й робить, що пише вірші, записує музику та їздить у тури.
До певного часу Йогансону здавалося, що для того, аби бути співаком, потрібно бути гучним і гордим екстравертом. Та одного разу він потрапив на концерт Чета Бейкера – той сидів на сцені в тіні ледь не в повній тиші, шепочучи меланхолійні тексти. Саме тоді Джей-Джей зрозумів, що він теж хоче стати таким виконавцем.
Новий альбом Kings Cross, що вийшов минулого року, Йогансон почав писати після того, як відчув, що його все більше оточує творчий вакуум. «Я знову почав писати музичні фрагменти, а потім фрагменти розросталися і перетворювалися на пісні. Not Time Yet стала першою піснею з цього альбому, яку я закінчив, ще наприкінці 2017. Вона розповідає про старіння, страх смерті, про те, що смерть прийде і забере мене. Можливо, я занадто багато разів дивився фільм Інґмара Берґмана «Сьома печатка».
Назву платівці дав однойменний район Лондона. Коли Джей-Джей працював у Лондоні в журналі i-D у 1993 році, там знаходився його крихітний офіс, який він ділив із трьома іншими людьми. На той час це був поганий район, з повіями та наркодилерами. Але він був дешевий, тому з часом він почав приваблювати художників та музикантів. «Коли я там працював, британці не могли вимовити моє справжнє ім'я Йєйе, тому стали називати мене Джей-Джеєм».