30 вересня 2018, Нд. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 180 грн.
від 180 грн.

Галерея

Jazz Age у Києві - фото №1 picture
Jazz Age у Києві - фото №2 picture
Jazz Age у Києві - фото №3 picture
Jazz Age у Києві - фото №4 picture
Jazz Age у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Чому варто піти на музично-танцювальне ретро-шоу Jazz Age?

1. "Епоха Джазу" - це незабутнє шоу, створене справжніми експертами стилю
2. Jazz Band з віртуозних музикантів і танцювальний колектив переноситимуть вас із декади в декаду: в 20-ті, 30-ті та 40-ві
3. Обов’язкова частина шоу-програми - танцівниці хорус лайну

Це була ера чудес, ера мистецтва, ера крайнощів та великої сатири
Френсіс Скотт Фіцджеральд

30 вересня запрошуємо на музично-танцювальне ретро-шоу "Епоха Джазу". Сaribbean Club Concert Hall зануриться в атмосферу клубів Нью-Йорка та Чикаго під живе виконання аутентичної музики та найстильніші модні танці 20-40-х років минулого століття.

"Епоха Джазу" - це незабутнє шоу, що створене справжніми експертами стилю, зберігачами вінтажної культури, професійними музикантами та артистичними танцівницями!

Jazz Band з віртуозних музикантів і танцювальний колектив Shiny Stokings Chorus Line переноситимуть вас із декади в декаду: в 20-ті, 30-ті та 40-ві. Ви готові до мандрівки у часі по Америці першої половини XX століття?

У 20-х зазирнемо в "Speakeasy" бар, щоб попити "чаю", насолодитись легковажним чарльстоном та гарячим джазом Флетчера Хендерсона та Фетса Уоллера.

В 30-ті джаз став частиною популярної культури. Бенні Гудмен, Каунт Бейсі, Кеб Келлоуей, біг бенди, тисячі прихильників та культовий Cotton Club. Обов’язкова частина шоу-програми в будь-якому поважному закладі - танцівниці хорус лайну.

Декада 40-х розкачає вас ритмами воєнного та післявоєнного часу.

В ролях: SHINY STOKINGS CHORUS LINE - десять дівчат, що танцюють, як Жозефіна Бейкер та Мейбл Лі. Їхня синхронність та складні ритми повертають до традицій жіночих колективів золотої ери джазу.

Jazz Band:
Олександр Ремез - вокал, гітара (Руки’в Брюки)
Андрій Степанов - саксофон (Руки’в Брюки)
Мітя Герасимов - кларнет (джаз-бенд Pushkin Klezmer Band)
Юрій Красноглазов - труба (джаз-блюз-бенд Tompsons Band)
Олександр Чаркін - тромбон (гурт Brass Band)
Олексій Кравченко - клавіші
В’ячеслав Краснопольский - контрабас (Руки’в Брюки)
Анатолій Ткач - ударні (Руки’в Брюки)

"Епоха Джазу" - шоу, в якому глядач бере участь разом із музикантами та танцівницями. Ретро-дрескод вітається.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 17.11 - 02.12.2018 Скриптоніт 28 листопада 20:00, Ср Скриптоніт Дворец Спорта, Харків від 400 грн. Скриптоніт Вже не хочу 28 листопада Скриптоніт Дворец Спорта Придбати