30 вересня 2018, Нд. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 180 грн.
від 180 грн.

Галерея

Jazz Age у Києві - фото №1 picture
Jazz Age у Києві - фото №2 picture
Jazz Age у Києві - фото №3 picture
Jazz Age у Києві - фото №4 picture
Jazz Age у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Чому варто піти на музично-танцювальне ретро-шоу Jazz Age?

1. "Епоха Джазу" - це незабутнє шоу, створене справжніми експертами стилю
2. Jazz Band з віртуозних музикантів і танцювальний колектив переноситимуть вас із декади в декаду: в 20-ті, 30-ті та 40-ві
3. Обов’язкова частина шоу-програми - танцівниці хорус лайну

Це була ера чудес, ера мистецтва, ера крайнощів та великої сатири
Френсіс Скотт Фіцджеральд

30 вересня запрошуємо на музично-танцювальне ретро-шоу "Епоха Джазу". Сaribbean Club Concert Hall зануриться в атмосферу клубів Нью-Йорка та Чикаго під живе виконання аутентичної музики та найстильніші модні танці 20-40-х років минулого століття.

"Епоха Джазу" - це незабутнє шоу, що створене справжніми експертами стилю, зберігачами вінтажної культури, професійними музикантами та артистичними танцівницями!

Jazz Band з віртуозних музикантів і танцювальний колектив Shiny Stokings Chorus Line переноситимуть вас із декади в декаду: в 20-ті, 30-ті та 40-ві. Ви готові до мандрівки у часі по Америці першої половини XX століття?

У 20-х зазирнемо в "Speakeasy" бар, щоб попити "чаю", насолодитись легковажним чарльстоном та гарячим джазом Флетчера Хендерсона та Фетса Уоллера.

В 30-ті джаз став частиною популярної культури. Бенні Гудмен, Каунт Бейсі, Кеб Келлоуей, біг бенди, тисячі прихильників та культовий Cotton Club. Обов’язкова частина шоу-програми в будь-якому поважному закладі - танцівниці хорус лайну.

Декада 40-х розкачає вас ритмами воєнного та післявоєнного часу.

В ролях: SHINY STOKINGS CHORUS LINE - десять дівчат, що танцюють, як Жозефіна Бейкер та Мейбл Лі. Їхня синхронність та складні ритми повертають до традицій жіночих колективів золотої ери джазу.

Jazz Band:
Олександр Ремез - вокал, гітара (Руки’в Брюки)
Андрій Степанов - саксофон (Руки’в Брюки)
Мітя Герасимов - кларнет (джаз-бенд Pushkin Klezmer Band)
Юрій Красноглазов - труба (джаз-блюз-бенд Tompsons Band)
Олександр Чаркін - тромбон (гурт Brass Band)
Олексій Кравченко - клавіші
В’ячеслав Краснопольский - контрабас (Руки’в Брюки)
Анатолій Ткач - ударні (Руки’в Брюки)

"Епоха Джазу" - шоу, в якому глядач бере участь разом із музикантами та танцівницями. Ретро-дрескод вітається.

Схожі події

Atlas Weekend 2019 10 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2019 Київ, ВДНГ від 500 грн. Atlas Weekend 2019 Вже не хочу 10 липня Atlas Weekend 2019 ВДНГ Придбати MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 30 липня 20:30, Вт MONATIK Love It РИТМ ТУР Одеса, Стадіон Спартак від 449 грн. MONATIK Love It РИТМ ТУР Вже не хочу 30 липня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Спартак Придбати