-30% на другий

Jazz in Kiev Band & Laura Marti

20 квітня 2019, Сб. 20:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Галерея

Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №1 picture
Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №2 picture
Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №3 picture
Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №4 picture
Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №5 picture
Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №6 picture
Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №7 picture
Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №8 picture
Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №9 picture
Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №10 picture

Про подiю

20 квітня на сцені Будинку Кіно - Олексій Коган і його «Jazz in Kiev Band» в супроводі чарівної джазової вокалістки Laura Marti.

 

Якщо говорити про свободу і безмежної імпровізації джазу, то саме в цей вечір. Вони з'єднали класичний джаз з гарячими ритмами Латинської Америки, нотками фанку і соул, і додали в цей чудовий коктейль проникливий вокал. На нашій сцені Олексій Коган і його «Jazz in Kiev Band» в супроводі чарівної джазової вокалістки Laura Marti.

 

«Джаз мені завжди подобався по одній простій причині - в 1971-му році я потрапив на концерт Дюка Еллінгтона. І зрозумів, що справжній джазмен ніколи не зіграє одну і ту ж річ однаково. Ніколи. Він завжди привнесе щось нове. І в цьому є цей кайф. Ця тяга до свободи, абсолютна тяга до свободи. »

Олексій Коган

Цей музикант знає про джаз все. Олексій - організатор фестивалів, радіоведучий з тридцятирічним стажем і глава продюсерського центру. Його квінтет «Jazz in Kiev Band» об'єднав в собі кращих джазових музикантів країни. Колектив - постійний учасник джазових фестивалів і культурних заходів України.

Разом з музикантами на сцену вийде вокалістка з багатим джазовим тембром, виконуюча на 6-ти різних мовах, співачка, композитор і автор текстів Laura Marti. Вона брала участь в численних джазових фестивалях: Jazz Koktebel, Alfa Jazz, Jazz-Bez (Польща-Україна), Za-Jazz Fest, Art-Jazz Cooperation, Che-Jazz Open, Mek Azg, Mek Mshakujt (Вірменія) та інших. Також Лаура співпрацює з багатьма відомими музикантами і бере участь в різних музичних проектах.

Життєстверджуючий коктейль з суміші класичного джазу, латиноамериканських ритмів і легких мотивів фанк і соул для вас приготують:

· Laura Marti - вокал

· Олексій Коган - ведучий, бас-гітара

· Артем Менделенко - саксофон

· Михайло Менделенко - гітара

· Володимир Камінський - клавішні

· Валерій Волков - ударні

 

Почніть вечір суботи з красивого легкого джазу, що увібрав в себе шматочок латиноамериканської безтурботності, і він неодмінно подарує вам гарний настрій на весь наступний тиждень.