Jazz in Kiev Band & Laura Marti

20 квітня 2019, Сб. 20:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №1 picture
Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №2 picture
Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №3 picture
Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №4 picture
Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №5 picture
Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №6 picture
Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №7 picture
Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №8 picture
Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №9 picture
Jazz in Kiev Band & Laura Marti у Києві - фото №10 picture

Про подiю

20 квітня на сцені Будинку Кіно - Олексій Коган і його «Jazz in Kiev Band» в супроводі чарівної джазової вокалістки Laura Marti.

 

Якщо говорити про свободу і безмежної імпровізації джазу, то саме в цей вечір. Вони з'єднали класичний джаз з гарячими ритмами Латинської Америки, нотками фанку і соул, і додали в цей чудовий коктейль проникливий вокал. На нашій сцені Олексій Коган і його «Jazz in Kiev Band» в супроводі чарівної джазової вокалістки Laura Marti.

 

«Джаз мені завжди подобався по одній простій причині - в 1971-му році я потрапив на концерт Дюка Еллінгтона. І зрозумів, що справжній джазмен ніколи не зіграє одну і ту ж річ однаково. Ніколи. Він завжди привнесе щось нове. І в цьому є цей кайф. Ця тяга до свободи, абсолютна тяга до свободи. »

Олексій Коган

Цей музикант знає про джаз все. Олексій - організатор фестивалів, радіоведучий з тридцятирічним стажем і глава продюсерського центру. Його квінтет «Jazz in Kiev Band» об'єднав в собі кращих джазових музикантів країни. Колектив - постійний учасник джазових фестивалів і культурних заходів України.

Разом з музикантами на сцену вийде вокалістка з багатим джазовим тембром, виконуюча на 6-ти різних мовах, співачка, композитор і автор текстів Laura Marti. Вона брала участь в численних джазових фестивалях: Jazz Koktebel, Alfa Jazz, Jazz-Bez (Польща-Україна), Za-Jazz Fest, Art-Jazz Cooperation, Che-Jazz Open, Mek Azg, Mek Mshakujt (Вірменія) та інших. Також Лаура співпрацює з багатьма відомими музикантами і бере участь в різних музичних проектах.

Життєстверджуючий коктейль з суміші класичного джазу, латиноамериканських ритмів і легких мотивів фанк і соул для вас приготують:

· Laura Marti - вокал

· Олексій Коган - ведучий, бас-гітара

· Артем Менделенко - саксофон

· Михайло Менделенко - гітара

· Володимир Камінський - клавішні

· Валерій Волков - ударні

 

Почніть вечір суботи з красивого легкого джазу, що увібрав в себе шматочок латиноамериканської безтурботності, і він неодмінно подарує вам гарний настрій на весь наступний тиждень.


Схожі події

Оля Полякова. Королева ночі 21 вересня 19:00, Сб Оля Полякова. Королева ночі Львів, Стадіон «Арена Львів» від 95 грн. Оля Полякова. Королева ночі Вже не хочу 21 вересня Оля Полякова. Королева ночі Стадіон «Арена Львів» Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 3 Події «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 29.11 - 01.12.2019