Jazz Kolo - Under Impression

3 квітня 2020, Пт. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 300 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантоване повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:19:00 02/04/2020. деталі тут
від 300 грн.
Обрати квиток

Галерея

Jazz Kolo - Under Impression у Києві - фото №1 Jazz Kolo - Under Impression у Києві
Jazz Kolo - Under Impression у Києві - фото №2 Jazz Kolo - Under Impression у Києві афіша
Jazz Kolo - Under Impression у Києві - фото №3 Jazz Kolo - Under Impression у Києві квитки
Jazz Kolo - Under Impression у Києві - фото №4 Jazz Kolo - Under Impression у Києві на concert.ua
Jazz Kolo - Under Impression у Києві - фото №5 Jazz Kolo - Under Impression у Києві фото
Jazz Kolo - Under Impression у Києві - фото №6 Jazz Kolo - Under Impression у Києві піти
Jazz Kolo - Under Impression у Києві - фото №7 Jazz Kolo - Under Impression у Києві дивитись

Про подiю

Jazz Kolo - Under Impression у Києві! Чекаємо на вас 2020-04-03 в 19:00 на локації CARIBBEAN club, Київ.
Ви можете придбати квитки на Jazz Kolo - Under Impression на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)


14-й міжнародний проект Jazz Kolo відбудеться за участі легендарного музиканта, одного з найвідоміших тенор-саксофоністів Польщі та Європи Пьотра Барона (Piotr Baron), не менш відомих та популярних в Європі польських музикантів Міхала Токая (піано), Лукаша Жита (барабани), українців Якова Цветинського (труба) та Ігора Закуса (бас). Звучатиме сучасний європейський джаз. В програму увійдуть власні композиції музикантів.

Пьотр Барон (Piotr Baron) — випускник Музичної академії ім. Кароля Липинського у Вроцлаві. Грав з видатними джазовими виконавцями Польщі, країн Європи та США. Неодноразово номінувався на престижну премію Фридерика, і, як переможець Jazz-Top журналу Jazz Forum Magazine, став її власником у 2015 році. Брав участь в більш ніж ста записах, а його власна дискографія налічує 9 альбомів. Авторські композиції Пьотра Барона звучать в постановках театрів Кракова, Вроцлава, Слупська. Поєднує концертну і викладацьку діяльність: виступає з лекціями в музичних вузах Польщі, бере участь в джазових семінарах в США, Австрії, Чехії, Україні.

Jazz Kolo — це проект, створений для підтримки українського джазу, спрямований на об’єднання музикантів та розвиток української імпровізаційної музики. До проекту запрошуються кращі сили музичної еліти країни, утворюється новий, несподіваний, цікавий музичний продукт.

Склад музикантів:

  • Пьотр Барон (Piotr Baron) — тенор-саксофон
  • Яків Цветинський (Yakiv Tsvietinskyi) — труба
  • Міхал Токай (Michal Tokaj) — піано
  • Ігор Закус (Igor Zakus) — бас
  • Лукаш Жита (Lukasz Zyta) — барабани