Нова дата

Jazz Legends: Ella Fitzgerald

6 листопада 2020, Пт. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 24 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Jazz Legends: Ella Fitzgerald у Києві! Чекаємо на вас 20 березня о 19:00 у Центральному Будинку Офіцерів ВСУ.

Чому варто піти на концерт Jazz Legends: Ella Fitzgerald?

1. Відчути неймовірну енергетику старого доброго джазу.
2. Насолоджуватися чарівним співом Катіко Пурцеладзе.
3. Подарувати собі вишуканий вечір пісень Елли Фіцджеральд.

«Jazz Legends: Ella Fitzgerald» — це концерт, де звучатимуть найулюбленіші пісні, які виконувала одна із джазових легенд ХХ століття — Елла Фіцджеральд

20 березня 2020 року у Будинку Офіцерів у Києві відбудеться дивовижний концерт «Jazz Legends: Ella Fitzgerald» за участю джазової співачки Катіко Пурцеладзе разом із Біг-Бендом Національного академічного духового оркестру України під керівництвом Олексія Вікулова. Вони зачарують вас магією відомих джазових творів із репертуару «королеви джазу» Елли Фіцджеральд!

Армстронг, Гудмен, Еллінгтон, Сінатра, Кросбі визнавали її як найкращу співачку серед сучасників ХХ століття. Її унікальний природній голос та несамовито потужна енергетика й донині вражають світ.

Джазові програми із Катіко Пурцеладзе та Біг-Бендом Національного академічного духового оркестру України (диригент Олексій Вікулов) — це атмосферний діалог на улюблені теми. За словами співачки Катіко: «Елла — це еталон джазового співу та скету! Вона потужна й водночас м’яка, справжня й дуже добра, випромінює позитивну енергію та завжди чесна! Коли я її слухаю, то таке відчуття, ніби я потрапляю додому, до рідної людини, яку люблю…" У програмі цього концерту — найкращі пісні із репертуару легендарної Елли Фіцджеральд.