Джаз під зірками: Caravan

24 січня 2019, Чт. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Знову залунає Джаз під зірками у Київському Планетарії! Мистецький проект ARTSPACETM запрошує у музичну джазову подорож в унікальній програмі з багатогранним змістом ”CARAVAN”!

Ідея програми виникла з назви твору Дюка Елінгтона ”Caravan”та перетворилася на джазовий вихор, який вирушить у фантастичну подорож по світу. Через країни та океани.

Джазовий караван почне свій рух з крайньої півночі – Норвегії . Помандрує у Францію , Італію , Іспанію. Через Атлантичний океан – до Сполучених Штатів Америки. Продовжить свій шлях до Бразилії та Перу. Через Індійський океан та острів Мадагаскар. Приведе нас до Тунісу, в Африку. Та завершить свою подорож в пустелі Сахара.

Програма ”CARAVAN” – це фантастичний мікс джазових імпровізацій, творчості, неймовірних почуттів та талановитих виконавців. А унікальні, захопливі та неповторні проекції на величезному куполі Київського Планетарію подарують незабутні враження та захоплять у вир музичних подорожей.

Учасники програми:

ІНЕССА ІВАНИЦЬКА – автор ідеї, співачка, джаз-перформер. Лауреат міжнародних джазових фестивалів. Автор джазових програм ”ELLA”, ”JAZZ LYRICS”, ”HENRY MANCINI”. Співачка з унікальними вокальними можливостями, яка кожний свій виступ перетворює в неповторний спектакль.

JAZZCityBand

ТИМУР ПОЛЯНСЬКИЙ – фортепіано. Заслужений діяч мистецтв України. Професор. Дійсний член Європейської Кіноакадемії. Композитор. Унікальна творча особистість.

СЕРГІЙ СУПРУН – контрабас,бас-гітара. Лауреат міжнародних джазових фестивалів. Учасник джазових та теле- программ. Володіє неймовірною музичною палітрою. Один із самих
харизматичних контрабасистів України.

СЕРГІЙ ХМЕЛЬОВ – ударні інструменти, перкусія. Засновник джазового імпресіонізму в Україні. Неперевершений джазовий імпровізатор.