8 лютого 2019, Пт. 19:00
Львівський палац мистецтв Львів, ул. Коперника 17
від 130 грн.
від 130 грн.

Галерея

Про подiю

Фіналісти шоу Х-Фактор 9, учасники багатьох фестивалів і телепроектів, все це про вінницький гурт Jazzforacat.

Jazzforacat була заснована в 2016 році у Вінниці. За час свого існування колектив побував з концертами майже в усіх великих містах України.

Jazzforacat - це музика, яка спонукає почути свою душу. Це стенограма емоцій, почуттів і настроїв, ритмів і життя. Магічна суміш, яка здатна проходити через свідомість людей. Це мова втілена в прекрасні звуки. Лірика, стосується кожного, і закохує з перших акордів », - кажуть про своє група його учасників.


Асафатов Сергій (гітара, голос)
Сергій Яцюра (кларнет, саксофон)
Марія Лемішко (Віолончель)
Світлана Белінська (Скрипка)
Олена Ткачук (Флейта)
Олександр Явдик (Проксі)

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ 22 квітня 19:00, Пн Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 250 грн. Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ Вже не хочу 22 квітня Prime Orchestra. Симфо-шоу КІНОХІТИ Одеський театр Опери та Балету Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати