Jazzowa podróż. Кшиштоф Кобилінський

21 вересня 2019, Сб. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 350 грн.
від 350 грн.

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА шоу «Jazzowa podróż» Кшиштоф Кобилінський?

1. Унікальний формат шоу з повнокупольними проекціями Київського Планетарію.
2. Відомий польський джазовий виконавець Кшиштоф Кобилінський
3. Авторська музика, в якій з'єднується етно з класикою і виходить джаз.

Творчий проект ARTSpace Київського Планетарію представляє шоу видатного польського джазового піаніста Кшиштофа Кобилінського "Jazzowa podróż" за підтримки Eclectic Sound Orchestra і Польського Інституту в Києві спільно з Всеукраїнською Асоціацією джазу.

Неймовірно легка і лірична авторська музика, в якій етно і класика невимушено поєднуються з повнокупольними проекціями Київського Планетарію, які не залишать байдужими найвимогливіших цінителів джазу. Під час його виступу чарівні звуки фортепіано направлять вас в найвіддаленіші куточки вашої уяви. Як писав відомий Рішар Гальяно, "... його композиції прекрасні, в них багато чуйності і мелодійності... його музика - це подорож у часі і подібна кінофільму...".

Кшиштоф Кобилінський - польський композитор, аранжувальник, піаніст і джазовий музикант, вдало включає в свої твори інші жанри, такі як етно або класична музика. Автор кількох десятків альбомів і концертних версій проектів, в яких брали участь представники провідної польської та світової джазової сцени, він створює музику і виступає в декількох форматах: фортепіано соло, в дуеті з всесвітньо відомими віртуозами (включаючи Еріка Труффаса, Даніеле Ді Бонавентура, Білла Еванса Реут Рифка), в міжнародному оригінальному квінтеті «KK Pearls». Його композиції виконують Ренді Брекер, Рішар Гальяно, Майк Стерн, трилока Групе і десятки інших артистів.

Схожі події

МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ 17 липня 20:00, Пт МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Вже не хочу 17 липня МУЗИКА З ФІЛЬМІВ ПРО ЛЮБОВ У САДУ Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Романтичний джаз в саду Нова дата 18 липня 20:00, Сб Романтичний джаз в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Романтичний джаз в саду Вже не хочу 18 липня Романтичний джаз в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 24 липня 20:00, Пт ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 1000 грн. ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Вже не хочу 24 липня ZIVERT. ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ 2020 Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати SunSay. Літній концерт на терасі 30 липня 19:00, Чт SunSay. Літній концерт на терасі Київ, D12 від 400 грн. SunSay. Літній концерт на терасі Вже не хочу 30 липня SunSay. Літній концерт на терасі D12 Придбати