Jazzowa podróż. Кшиштоф Кобилінський

21 вересня 2019, Сб. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА шоу «Jazzowa podróż» Кшиштоф Кобилінський?

1. Унікальний формат шоу з повнокупольними проекціями Київського Планетарію.
2. Відомий польський джазовий виконавець Кшиштоф Кобилінський
3. Авторська музика, в якій з'єднується етно з класикою і виходить джаз.

Творчий проект ARTSpace Київського Планетарію представляє шоу видатного польського джазового піаніста Кшиштофа Кобилінського "Jazzowa podróż" за підтримки Eclectic Sound Orchestra і Польського Інституту в Києві спільно з Всеукраїнською Асоціацією джазу.

Неймовірно легка і лірична авторська музика, в якій етно і класика невимушено поєднуються з повнокупольними проекціями Київського Планетарію, які не залишать байдужими найвимогливіших цінителів джазу. Під час його виступу чарівні звуки фортепіано направлять вас в найвіддаленіші куточки вашої уяви. Як писав відомий Рішар Гальяно, "... його композиції прекрасні, в них багато чуйності і мелодійності... його музика - це подорож у часі і подібна кінофільму...".

Кшиштоф Кобилінський - польський композитор, аранжувальник, піаніст і джазовий музикант, вдало включає в свої твори інші жанри, такі як етно або класична музика. Автор кількох десятків альбомів і концертних версій проектів, в яких брали участь представники провідної польської та світової джазової сцени, він створює музику і виступає в декількох форматах: фортепіано соло, в дуеті з всесвітньо відомими віртуозами (включаючи Еріка Труффаса, Даніеле Ді Бонавентура, Білла Еванса Реут Рифка), в міжнародному оригінальному квінтеті «KK Pearls». Його композиції виконують Ренді Брекер, Рішар Гальяно, Майк Стерн, трилока Групе і десятки інших артистів.