24-pay-mark Created with Sketch.

Jerry Heil

18 грудня 2022, нд. 18:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 500 грн.
від 500 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Jerry Heil у Києві відбудеться завдяки ЗСУ! Чекаємо на вас 2022-12-18 в 18:00 на локації Будинок Кіно, Київ.
Ви можете придбати квитки на Jerry Heil на Concert.ua онлайн.Jerry Heil дасть сольний концерт у Києві

18 грудня у Будинку Кіно відбудеться сольний концерт Jerry Heil. Частина прибутку від концерту буде перерахована на підтримку ЗСУ.

Раніше українці веселились під її пісні, викрикуючи “Охрана отмена”, але після початку повномасштабної війни, вони набули більш ліричного звучання і захопили онлайн-простір. Ви точно чули її пісню #ПОШТА, під яку українці в перші дні війни виставляли все, що з ними відбувається, а рядки з #МРІЯ “вони можуть розбомбити Щастя, вони можуть розстріляти Мрію, але вбити волю їм не вдасться”, відображають непохитність українців у вірі в свою перемогу, незважаючи на будь-які погрози.

За її плечима вже кілька нагород і номінацій, співпраці з українськими артистами, серед яких alyona alyona. Наразі Jerry Heil готується до колаборації з кращими європейськими та світовими артистами, які публіка зовсім скоро зможе почути.

«Українська музика справедливо повинна зайняти своє почесне місце в сучасній світовій музичній індустрії! Бо музика сьогодні — це та м’яка сила, яка може не тільки говорити до інших народів про народ український, але і закохати інших в нашу культуру. Зараз саме час заявити про неї!» – каже Jerry Heil.

18 грудня, Будинок Кіно
Двері відчиняються о 17:00, початок о 18:00
Квитки:

У разі оголошення повітрянної тривоги під час проведення концерту, всі мають організовано покинути приміщення і прослідувати до найближчого бомбосховища (метро Палац Спорту). Концерт буде продовжено після відбою тривоги.