Odessa Classic: Jerusalem Quartet

9 червня 2020, Вт. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Odessa Classic: Jerusalem Quartet в Одесі! Чекаємо вас 2020-06-09 о 19:00 на майданчику Одеська обласна філармонія, Одеса.
Ви можете купити квитки на Odessa Classic: Jerusalem Quartet на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Jerusalem Quartet, Хіла Баджіо (сопрано) в приміщенні Одеської філармонії. "Ідиш кабаре"

В програмі:
Шульхофф "П'ять п'єс для струнного квартету"
Десятников "Ідиш кабаре", вокал- Хіла Баджіо
Брамс Перший Квартет до мінор

"Єрусалимський квартет" є одним з кращих струнних квартетів світу нашого часу. Підтвердження тому-неймовірно щільний концертний графік ансамблю, що складається тільки з найпрестижніших концертних залів світу. Заснований в 1993 році. Скрипалі Олександр Павловський, Сергій Бреслер і віолончеліст Кирило Злотников закінчили Ієрусалимську музичну академію, а альтист Орі Кам навчався в нью-йоркській Манхеттенський школі музики у Пинхаса Цукерман і завершив свою освіту в Берлінському університеті мистецтв.

Єрусалимський квартет регулярно і з великим успіхом виступає в найпрестижніших концертних залах світу. З кожним роком зростає популярність квартету в США: колектив грав в Нью-Йорку, Чикаго, Лос-Анджелесі, Філадельфії, Клівленді та Вашингтоні. Також Єрусалимський квартет виступає в Тонхалле (Цюріх), Геркулес-залі (Мюнхен), Вигмор-холі (Лондон) і Залі Плейель (Париж), регулярно бере участь у фестивалях, таких як Зальцбурзький фестиваль, Фестиваль в Вербье, Музичний фестиваль землі Шлезвіг-Гольштейн та інші. Квартет записується на лейблі Harmonia Mundi. Їх запис струнних квартетів Гайдна була визнана журналом BBC Music Magazine найкращим записом камерної музики і відзначена премією Diapason d'Or Arte, а їх запис твору «Дівчина і смерть» Шуберта отримала премію ECHO Klassik (2009) і стала «Вибором редакції» журналу Gramophone ( 2008). Запис струнних квартетів Моцарта, що вийшла в 2011 році, увійшла в список кращих дисків камерної музики за версією журналу BBC Music Magazine. У 2003 квартет став лауреатом першої в історії Премії Фонду Борлетті-Бюітоні. В Одесі музиканти представлять програму зі своїх найактуальніших, останніх дісков- "Ідиш -кабаре" і Перший квартет Брамса. Звучання Єрусалимського струнного квартету для багатьох знавців - еталон квартету наших днів.