16 січня 2019, Ср. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 460 грн.
від 460 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт Jethro Tull?

1. Один із найуспішніших музичних колективів.
2. Більш ніж 50 років на сцені!
3. Унікальний стиль і оригінальне звучання.

Jethro Tull – найбільша флейта у світі рок музики. Група народилася 50 років тому.

У всіх учасників уже був досвід виступів у різних музичних колективах. Вони відомі своєю складною академічною музикою, яку сміливо можна порівняти з творами Моцарта і Баха. Спочатку гурт складався з Іана Андерсона (вокал, флейта), Міка Абрахамса (гітара, вокал), Гленна Корніка (бас-гітара) і Клайва Банкера (ударні).

Популярність зростала, їх стали впізнавати по всьому світу, а учасники колективу змінювалися один за іншим. Незмінним залишався харизматичний соліст, Іен, який і відповідав за всі музичні експерименти й унікальне звучання групи. У середині 70-х Jethro Tull стали одним із найуспішніших колективів на світовій арені, конкуруючи з Zeppelin, Елтоном Джоном і навіть Rolling Stones. У 1988 році група отримала Греммі за краще хард-рок-метал виконання.

Але через внутрішні суперечки на вручення ніхто не з'явився. У лютому 2010 року група була удостоєна Heritage Award британської асоціації композиторів і авторів. Сьогодні вони записали понад 43 пластинки, 5 з яких отримали платиновий статус, 11 – золотий, а всього у світі було продано понад 60 мільйонів копій альбомів групи.

Не пропустіть легендарний концерт від світових зірок. Таке більше не повториться!