16 січня 2019, Ср. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 1 грн.
від 1 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Jethro Tull?

1. Один із найуспішніших музичних колективів.
2. Більш ніж 50 років на сцені!
3. Унікальний стиль і оригінальне звучання.

Jethro Tull – найбільша флейта у світі рок музики. Група народилася 50 років тому.

У всіх учасників уже був досвід виступів у різних музичних колективах. Вони відомі своєю складною академічною музикою, яку сміливо можна порівняти з творами Моцарта і Баха. Спочатку гурт складався з Іана Андерсона (вокал, флейта), Міка Абрахамса (гітара, вокал), Гленна Корніка (бас-гітара) і Клайва Банкера (ударні).

Популярність зростала, їх стали впізнавати по всьому світу, а учасники колективу змінювалися один за іншим. Незмінним залишався харизматичний соліст, Іен, який і відповідав за всі музичні експерименти й унікальне звучання групи. У середині 70-х Jethro Tull стали одним із найуспішніших колективів на світовій арені, конкуруючи з Zeppelin, Елтоном Джоном і навіть Rolling Stones. У 1988 році група отримала Греммі за краще хард-рок-метал виконання.

Але через внутрішні суперечки на вручення ніхто не з'явився. У лютому 2010 року група була удостоєна Heritage Award британської асоціації композиторів і авторів. Сьогодні вони записали понад 43 пластинки, 5 з яких отримали платиновий статус, 11 – золотий, а всього у світі було продано понад 60 мільйонів копій альбомів групи.

Не пропустіть легендарний концерт від світових зірок. Таке більше не повториться!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Музика на терасі 17 поверху 17 травня 19:30, Пт Музика на терасі 17 поверху Київ, IQ Business Center від 340 грн. Музика на терасі 17 поверху Вже не хочу 17 травня Музика на терасі 17 поверху IQ Business Center Придбати Пошлая Молли -30% на другий 25 травня 18:00, Сб Пошлая Молли Харків, Арт-завод МЕХАНІКА від 350 грн. Пошлая Молли Вже не хочу 25 травня Пошлая Молли Арт-завод МЕХАНІКА Придбати