JINJER. Презентація нового альбому

8 листопада 2019, Пт. 20:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
від 400 грн.
від 400 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт "JINJER. Презентація нового альбому"?

1. Перший за три роки великий сольний концерт найвідомішої в світі української metal банди.
2. Презентація нового альбому.
3. Неймовірний вокал Тетяни Шмайлюк та неперевершена концертна енергетика гурту.

JINJER. Презентація нового альбому.

Визнані в світі фаворити української metal-сцени - JINJER - готують до видання новий лонгплей! Реліз заплановано на осінь 2019 на лейблі Napalm Records. А вже 8 листопада в столичному клубі Бінго відбудеться великий сольний концерт та презентація нового альбому найкрутішої української банди сучасності.

Гурт JINJER засновано 2009 року в місті Горлівка. Музичні стилі, до яких відносять творчість групи - groove metal / progressive metal. JINJER двічі визнано найкращим metal-гуртом країни за версією The Best Ukrainian Metal Act (2013, 2016), а в 2016 році вони підписують контракт з одним з провідних жанрових лейблів - Napalm Records. Наразі команда є найбільш популярною українською групою в світі. Шикарний вокал фронтвумен гурту Тетяни Шмайлюк закохує в себе навіть тих, хто не слухає важку музику.

JINJER постійно гастролюють майже по всій планеті, і за останні роки вони підкорили не тільки Европу, але й США, Японію, Південну Америку та, навіть, Південну Африку. Кліпи гурту отримують мільйони та десятки мільйонів переглядів на YouTube, а кожен їх концерт є найжаданішою подією. На цей раз поталанило і Києву, який вперше за три роки отримає великий сольний концерт і презентацію нового альбому. Та ще й на великому майданчику.

Головне тепер, завчасно запастись квитком і точно не прогавити це дійство.