24-pay-mark Created with Sketch.

Jager Music Awards 2018

16 листопада 2018, пт. 19:00-00:00
Кінопавільйон Київ, вул. Кирилівська 86
від 150 ₴
від 150 ₴

Галерея

Jager Music Awards 2018 у Києві - фото №1 Jager Music Awards 2018 у Києві
Jager Music Awards 2018 у Києві - фото №2 Jager Music Awards 2018 у Києві афіша
Jager Music Awards 2018 у Києві - фото №3 Jager Music Awards 2018 у Києві квитки
Jager Music Awards 2018 у Києві - фото №4 Jager Music Awards 2018 у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на Jager Music Awards 2018?

1. Міжнародна премія Jager Music Awards вперше проходить в Україні.
2. Стати свідком події, яку ще довго будуть обговорювати цінителі музики.
3. Відчути себе безпосереднім учасником масштабного дійства.

Цього року Jäger Music Awards вперше пройде в Україні! І це чи не головна новина осені 2018 роки для українських артистів і музикантів. Jägermeister активно підтримує незалежних артистів в різних країнах світу. Власна премія - ключовий проект бренду, значно впливає на розвиток кожної окремої взятої локальної андеграунд сцени.

Запуск премії позначив офіційний Launch - ознайомлювальний івент, на якому провідним гравцям української музичної індустрії представили майбутній проект і повний склад журі. Варто відзначити, склад вийшов гранично всеосяжним - з кожного сегмента індустрії по представнику.

Колегію журі очолив Євген Філатов (The Maneken). Відомий музикант, один з кращих саунд-продюсерів України і досвідчений експерт.

Завдання для членів журі буде вкрай непростий! Зовсім скоро на зміну люб'язних світських бесід за розпиванням фірмових колб Jägermeister прийдуть запеклі суперечки і прослуховування. Тільки в поточному 2018 році на українській сцені з'явилася величезна кількість нових цікавих імен, локальних сенсацій і нових трендів.

Благо в премії досить номінацій, щоб відзначити якщо не всіх, то найяскравіших артистів різних жанрів. Самий приємний бонус - пріоритетна для Jägermeister номінація Young Blood, заснована спеціально для починаючих артистів. Переможці в цій категорії отримають зйомку кліпу, а вибір голосуючих «People Choice» отримають сертифікат на значну суму на покупку музичного обладнання. Найнесподіваніші і неочевидні (навіть для членів журі) відкриття, як правило, відбуваються саме в цій номінації. Боротися за призи конкурсу Young Blood може будь-який музикант: для цього необхідно заповнити форму на сайті jagermusicawards.com.ua до 8 жовтня.

Що ж, вже цієї осені нас чекає серйозна сутичка! Спостерігати за нею буде вкрай цікаво. Саме час додати до себе в закладки.К 8 жовтня на сайті закінчиться прийом заявок, а 12 жовтня буде оголошено кінець першого етапу голосування і підрахунок голосів. На цьому проміжку відсіється більшість кандидатів. Далі підуть тільки найсильніші!

З 16 жовтня стартує другий етап голосування, умовний фінал. Нарешті, 2 листопада ми дізнаємося результати другого етапу голосування і будемо чекати самої премії! 16 листопада переможці отримають свої нагороди в Києві на спеціальній церемонії Jäger Music Awards ..

Гостей і учасників церемонії, крім іншого, чекає виступ спеціального гостя з Португалії. Please Welcome, Xinobi! Майстер по частині неонового синт-диско, електро і ейсід-хауса, бос лейбла Discotexas і захоплений меломан. Європейські діджеї люблять еклектичні релізи Xinobi за вміння вплітати в танцювальну музику несумісні, на перший погляд, речі: саундтреки в дусі Еніо Морріконе, гітарний серф, ямайський даб і елементи поп-музики.

Jäger Music Awards судилося змінити загальний ландшафт української незалежної сцени вже в самий найближчий час. У самих цих змінах - суть задуму. Адже в загальному русі вперед немає тих, хто програв. Тільки переможці!

Отримати більш детальну інформацію про премії та подати заявку на участь можна за посиланням: jagermusicawards.com.ua.