19 листопада 2018, Пн. 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 650 грн.
від 650 грн.

Галерея

JMSN у Києві - фото №1 picture
JMSN у Києві - фото №2 picture
JMSN у Києві - фото №3 picture
JMSN у Києві - фото №4 picture
JMSN у Києві - фото №5 picture
JMSN у Києві - фото №6 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт JMSN?

1. Почути неймовірний вокал наживо, від якого йдуть мурашки по шкірі
2. Артист, який працював над альбомами Кендріка Ламара, Мака Міллера та багатьох інших
3. Енергетика, під яку хочеться танцювати

Соул-співак JMSN повертається до Києва з презентацією нового альбому "Velvet"!

19 листопада JMSN дасть свій другий концерт у Києві, в рамках великого Європейського туру з презентацією шостого студійного альбому "Velvet", який вийде у вересні 2018 року на його власному незалежному лейблі White Room Records. Разом з анонсом нового альбому JMSN оголосив дати першої частини Північноамериканського туру, а тепер і дати Європейського туру.

У червні цього року співак випустив перший сингл "Talk is Cheap", в якому звучать едліби репера Joey Fatts, і, як завжди, з новим альбомом JMSN трохи змінює стиль музики, а також і образ. Ця наступна музична глава під назвою "Velvet", безсумнівно, встановить новий стандарт для шовковисто-гладкого R&B/Soul.

JMSN заробив собі репутацію завдяки незабутнім живим виступам і власному стилю, отримуючи респект від таких легенд як Puff Daddy, Usher і засновника The Commodores Томаса Маккларена. JMSN брав участь у записі альбому Кенрдіка Ламара "good kid, m.A.A.d. city", в результаті чого його вокал можна почути в трьох треках: "Bitch, Do not Kill My Vibe", "Sing About Me, I'm Dying of Thirst" і "Real". У 2016 році JMSN спродюсував і написав пісню для Mac Miller "Skin", яка потрапила на 4 студійний альбом Міллера "The Divine Feminine". Крім цих робіт, JMSN також співпрацював з такими артистами як J Cole, The Game, Tyga, Ab-Soul, Kaytrnada, Ta-ku і багатьма іншими.

19 листопада JMSN представить свій шостий студійний альбом "Velvet" в Caribbean Club Concert Hall.

Поринь у атмосферу неймовірного вокалу і гітарного груву JMSN. Хапай квиток!

Схожі події

Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати