20 травня 2020, Ср. 19:30
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 999 грн.
від 999 грн.
Обрати квиток

Галерея

Joe Bonamassa у Києві - фото №1 Joe Bonamassa у Києві
Joe Bonamassa у Києві - фото №2 Joe Bonamassa у Києві афіша
Joe Bonamassa у Києві - фото №3 Joe Bonamassa у Києві квитки
Joe Bonamassa у Києві - фото №4 Joe Bonamassa у Києві на concert.ua
Joe Bonamassa у Києві - фото №5 Joe Bonamassa у Києві фото
Joe Bonamassa у Києві - фото №6 Joe Bonamassa у Києві піти

Про подiю

Joe Bonamassa в Києві. 20 травня в Палаці Україна виступить музикант зі світовим ім'ям Joe Bonamassa.

Чому варто піти на концерт Joe Bonamassa в Києві?

1. Джо Бонамасса - один з небагатьох, хто цілком і повністю присвятив свою кар'єру блюзу.
2. На концерті в живому виконанні прозвучать найкращі роботи музиканта, в тому числі композиції з альбомів Redemption і Blues of Desperation.
3. Спеціально для київського концерту підібраний воістину зірковий склад музикантів.

Грандіозний концерт неймовірного Joe Bonamassa в Києві

20 травня на сцену Палацу Україна вийде визнаний світовий титан блюзу Joe Bonamassa. Головний майданчик країни - для ведучого блюзмена сучасності!

Замовляйте квитки вже сьогодні, обирайте найкращі місця в залі. Зробіть чудовий подарунок коханим і рідним, запросивши на розкішний концерт! Приходьте та відчуйте себе Deep in the Blues Again.

Кращий блюз-гітарист світу Джо Бонамасса представить в Києві спеціальну програму

У Києві Джо Бонамасса виступить у супроводі потужної команди музикантів зі світовими іменами. Прозвучать найкращі композиції, з якими в кожного пов'язані найяскравіші моменти життя: I'll Take Care of You, Love Is a Gamble, Blues of Desperation і безліч фірмових каверів видатного музиканта. Безцінні моменти, проведені в компанії улюбленого блюзмена, подарують яскраві враження та заряд життєвої енергії.

Перший альбом Джо Бонамасса A New Day Yesterday вийшов у 2000. Визнання дебютної роботи вразило: платівка потрапила в ТОП-10 блюз-чарту США. Практично всі наступні релізи музиканта були приречені на успіх і завоювали любов публіки.

Джо Бонамасса брав участь у багатьох гучних проектах - Black Country Communion, Rock Candy Funk Party. Слід зазначити приголомшливу колаборацію Бонамасса з Бет Харт. У 2009 видання Classic Rock включив американця в число найкращих гітаристів усіх часів.

Сьогодні знаменитий блюзмен активно гастролює. Його тури налічують понад 150 концертів щорічно. Бонамасса записується на студії та проводить захопливі лекції для молодих музикантів.

Де купити квитки на концерт Joe Bonamassa в Києві?

Замовити квитки на концерт Joe Bonamassa в Палаці Україна в Києві ви можете за декілька хвилин на сайті Concert.ua. Квитки також доступні в наших квиткових касах.