від 210 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Joe Cocker. Tribute. На біс"?

1. Цей проект з величезним успіхом зібрав аншлаги на кащих концертних майданчиках України (Львівська Опера, Одеська Опера, Київський будинок Офіцерів та ін) та за її межами (Туніс, Італія)
2. Унікальний оксамитовий баритон Аніса максимально точно відтворює манеру виконання хітів Джо Кокера.
3. Чудовий спосіб провести час в в романтичному антуражі справжнього високоякісного блюзу у супроводі кращих резидентів Lviv Jazz Orchestra.

29 жовтня о 20:00 на сцені театру Заньковецької - мегауспішний проект Lviv Jazz Orchestra та фіналіста Голосу Країни, популярного співака Аніса, присвячений Королю Каверів - Джо Кокеру.

Трибют складає добірку музичних шедеврів легендарного співака. Вже не вперше унікальний оксамитовий баритон Аніса дозволить слухачу впізнати і по-новому відчути музику Кокера та насолодитись емоціями, які вона створює вже не один десяток років. Це данина поваги людині, що підняла поняття "кавер" на унікально новий рівень, заслужено зробивши чужі пісні своїми.

Минулого року Львівська Опера аплодувала стоячи. На численні прохання - доповнена програма Encore (тобто «На біс») є своєрідним компліментом найкращій у світі львівській публіці.