4 листопада 2018, Нд. 21:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 400 грн.
від 400 грн.

Про подiю

Johnyboy. Back to the game, kid. Через чотири роки з останнього виступу в Україні латвійський репер повертається до Києва з новим альбомом.

Johnyboy. Два з половиною роки абсолютного мовчання і відсутності на публіці. Трирічна перерва в концертній діяльності. І ось новий альбом «Поза часом», подібно до вибуху бомби, повернув Дениса в гру і заробив мільйон завантажень, прослуховувань і коментарів за рекордно короткі терміни. Johnyboy - справжній ризький бальзам на душу тих, хто хоче почути щось дійсно нове і захоплююче. Кожна його пісня - історія, в якій він гранично чесний з усіма своїми слухачами.

І тепер він їде в тур зі своїм новим альбомом, що побив всі попередні рекорди виконавця, щоб представити публіці новий виток своєї творчості і новий рівень своїх шоу. Не прогав можливість стати частиною нової реп-історії!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Rhye 21 червня 19:00, Пт Rhye Київ, Bel etage від 1099 грн. Rhye Вже не хочу 21 червня Rhye Bel etage Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати