16 грудня 2018, Нд. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 327 грн.
від 327 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Jonas Cambien Trio?

1. Почути якісно новий формат.
2. Насолодитися ризикованими експериментами в новій музиці.
3. Виступ перевершить усі ваші очікування.

16 грудня в межах фестивалю JazzBez на вас чекає концерт Trio Jonas Cambien.

"Скандинавський джаз" - термін, який не потрібно пояснювати фахівцям. Це пронизливість, холодність, аскетична краса і крихкість. Trio Jonas Cambien - саме той випадок, коли цей рецепт прикрашений істинною оригінальністю.

Колектив продовжує прогресувати, залишаючись відкритим для найнесподіваніших майданчиків. Камбіен - бельгієць за походженням і паспортом. Він закінчив Музичну академію в Осло і саме в Норвегії відбувся як професійний імпровізатор і артист. Виконавець працює з найсильнішими представниками джазу, бере участь в декількох цікавих проектах. А разом зі своїм тріо Камбіен випустив збірник композицій на лейблі Clean Feed - одному з найавторитетніших у цій галузі.

До речі, дебют колективу був тепло сприйнятий критиками. Його назвали "вкрай цікавою сумішшю ідей сучасного джазу і корінного фольклору неіснуючих країн".

Тріо багатогранне в своїй музиці, яку вони грають майстерно, без експерименту заради експерименту і ексцентричних надмірностей. А сам Камбіен як лідер колективу - дійсно унікальне явище. Адже йому органічно вдається залучити до музики найбільш різнопланову аудиторію.

Чекаємо вас в Urban Music Hall!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 24.01 - подорожчання 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати A State of Trance 900: Lifting You Higher 22 червня 21:00, Сб A State of Trance 900: Lifting You Higher Київ, Міжнародний Виставковий Центр Вже не хочу 22 червня A State of Trance 900: Lifting You Higher Міжнародний Виставковий Центр Придбати