Jonathan Bree (NZ) / 5.07 / Hedonism Sunset Live

5 липня 2019, Пт. 20:00
ЮБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 450 грн.
від 450 грн.
Обрати квиток

Галерея

Jonathan Bree (NZ) / 5.07 / Hedonism Sunset Live у Києві - фото №1 Jonathan Bree (NZ) / 5.07 / Hedonism Sunset Live у Києві
Jonathan Bree (NZ) / 5.07 / Hedonism Sunset Live у Києві - фото №2 Jonathan Bree (NZ) / 5.07 / Hedonism Sunset Live у Києві афіша

Про подiю

чому варто піти на концерт Jonathan Bree?

1. Відвідати перший в Україні живий виступ яскравого та містичного артиста.
2. Гарно провести час на березі Дніпра з видом на страровинні пагорби Києва.
3. Поспілкуватись з друзями та завести нових.

Hedonism Live та ÂUGHT Magazine представляють Jonathan Bree — співака, композитора, мульти-інструменталіста та продюсера з Нової Зеландії.

Його нещодавній музичний кліп 'You're So Cool' став сенсацією YouTube, привертаючи увагу глядачів до гурту своїм унікальним, витриманим у всіх деталях стилем та прихованими за масками обличчями: дещо моторошне та сюрреалістичне видовище. Живе шоу Bree рівноцінно зачаровує своєю потойбічністю - як у звуковому, так і у візуальному плані.

Jonathan проводить свої дні (і ночі) у брудному домашньому офісі, намагаючись допомогти запустити свій власний лейбл Lil 'Chief Records, одночасно продюсуючи інших виконавців, режисуруючи і знімаючись у музичних кліпах Cigarette Smoking, та опісля знаходить час для запису власного матеріалу, викроївши його з часу для сну.

Зараз він записує матеріал для свого 4-го альбому і готується до власного світового турне 2019 року.

Вперше в Україні Jonathan Bree зіграє сольний концерт в рамках Hedonism Live 5 липня на березі Дніпра, Южный Берег Киева.

Людям з обмеженими можливостями та супроводжуючому - вхід безкоштовний