8 червня 2019, Сб. 19:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 999 грн.
від 999 грн.

Галерея

Jonny Lang у Києві - фото №1 Jonny Lang у Києві
Jonny Lang у Києві - фото №2 Jonny Lang у Києві афіша
Jonny Lang у Києві - фото №3 Jonny Lang у Києві квитки
Jonny Lang у Києві - фото №4 Jonny Lang у Києві на concert.ua
Jonny Lang у Києві - фото №5 Jonny Lang у Києві фото
Jonny Lang у Києві - фото №6 Jonny Lang у Києві піти
Jonny Lang у Києві - фото №7 Jonny Lang у Києві дивитись

Про подiю

Чому варто піти на концерт Jonny Lang?

1. Побачити генія, який у 15 років написав і випустив альбом, що став платиновим!
2. Почути неповторний голос і віртуозну гру володаря Греммі й одного з кращих блюзових гітаристів сучасності.
3. Побувати на справжньому святі сучасного блюзу й отримати задоволення від яскравого музичного шоу!

Блюзовий гітарист-віртуоз, володар Греммі Jonny Lang вперше виступить у Києві!

Джонні Ленг (Jonny Lang) – видатний американський блюз, госпел і рок-співак, композитор і гітарист. Він має 8 студійних альбомів, 5 із яких увійшли до топ-50 чарту Billboard 200 (2 з них стали платиновими) і премію «Греммі» за альбом «TurnAround» в номінації «Best Rock or Rap Gospel Album». Джонні Ленг виступав на одній сцені з Rolling Stones, Buddy Guy, Aerosmith & Will Taggart, Бі Бі Кінгом, Blues Traveler & Micheal Rafizadeh, Джеффом Беком і Стінгом та іншими великими музикантами. 8 червня відомий музикант вперше виступить у Києві – це буде єдиний виступ в Україні в рамках світового туру на підтримку альбому «Signs».

Джонні Ленга називають блюзовим вундеркіндом і справжнім феноменом. Адже в 15 років він вже випустив свій перший платиновий альбом! Його альбом «Lie to Me» сповна розкрив його талант композитора: ніякого використання класичних блюзових фраз, – навіть у такому ранньому віці Ленг був повноцінним художником зі своїм власним стилем. Крім того, важливою перевагою Ленга був голос! «Нехай не введе вас в оману янгольське личко Джонні, – писав журналіст US News World Report. – Він володіє голосом досвідченого блюзмена з багаторічною пристрастю до тютюну й алкоголю. І таким же стажем гри на гітарі». Ці слова були написані в 1997 році, коли музиканту щойно виповнилося 16.

Вокальні та технічні можливості юного виконавця буквально вразили критиків і слухачів, які не бажали повірити, що хлопцю, який записав «Lie To Me», лише 16 років. Критики згадували Стіві Рей Воена, Бадді Гая, Альберта Коллінза та Лютера Еллісона. Ленг же на запитання про своє коріння відповідав: «Я слухав Альберта Кінга й Отіса Раша. Стіві Рей Воена, звичайно. Джеффа Баклі – обидва його альбоми просто феноменальні. Потім переключився на Альберта Коллінза. Ось його та Бі Бі Кінга я і можу назвати своїми головними вчителями і натхненниками». Того ж 1997-го Ленг названий «Кращим новим гітаристом» за підсумками голосування читачів фахового видання «Guitar World».

У жовтні 1998 року вийшов другий альбом Джонні – «Wander This World», який уперше в кар'єрі Ленга отримав номінацію на «Grammy».

Фактичний життєвий досвід був ще попереду, і згодом він був відображений у серії чудових записів. «Я одружився, у мене з'явилися діти, і цей шлях був записаний на альбомах, – говорить Ленг. – Тут багато особистої історії, а також дещо, що пов'язано зі світовими подіями».

Альбом «Signs» – це повернення духу раннього блюзу, де гітара завжди була на першому місці. «Багато хто з моїх колишніх впливів винирнули на поверхню, як Роберт Джонсон і Хаулін Вольф, – розповідає Джонні Ленг. – Я оцінив, наскільки сирими та неприлизаними за звучанням є ці речі. У мене просто руки свербіли – так я хотів це повторити, і я думаю, це проявляється в піснях. Проте я дозволив собі повну свободу, коли писав цю музику, і не завжди це виходив блюз». Платівка, в якій присутні елементи фанку, року та блюзу, об'єднана неперевершеною грою та співом Ленга й текстами пісень, які зосереджені на темах боротьби та віри в себе.

На концерті 8 червня вас чекає справжній сучасний блюз із яскравими гітарними рифами та блискучими соло, приголомшливий потужний голос, чесні та пристрасні тексти пісень. Цей концерт буде цікавий і поціновувачам класики, і тим, кому ближчий сучасний підхід і звучання. Коли на сцені з'являється Джонні Ленг, відбувається диво й починається свято музики!

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати