JONY ELMAN ANDRO

13 грудня 2020, Нд. 19:00
Палац спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 390 грн.
від 390 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Молоді резиденти Raava Music JONY ELMAN ANDRO виступлять на сцені Палацу Спорту в Києві.

ЧОМУ ВАРТО піти на концерт JONY ELMAN ANDRO в Києві?

1. Почути всі найпопулярніші хіти резидентів Raava Music в рамках одного концерту.
2. Отримати заряд бадьорості та енергії, якого вистачить на всю зиму.
3. Розчинитися в неймовірній атмосфері висхідних зірок музичного Олімпу.

Київ, зустрічай: JONY ELMAN ANDRO з масштабним шоу

Ці хлопці ще дуже молоді, але їх знають і люблять тисячі шанувальників. У кожного з артистів був свій шлях на велику сцену, але всі вони однаково талановиті та харизматичні.

ANDRO – той самий хлопець, який виконав незвичайний і стильний хіт «Инопланетянин». Текст цього хіта знає кожен фанат його творчості.

ELMAN – його хіт «Адреналин» підірвав мережу і приніс співакові величезну популярність.

JONY – мабуть, найромантичніший з трійки. Його альбом «Список твоих мыслей» – збірник проникливих мелодій, які врізаються в душу та залишаються там назавжди, а пісня «Аллея» перевернула свідомість багатомільйонної аудиторії.

13 грудня 2020 КОНЦЕРТ JONY ELMAN ANDRO НА СЦЕНІ ПАЛАЦУ СПОРТУ в КИЄВІ

Хвиля неймовірної енергетики, драйву та позитиву пронесеться Палацом Спорту 13 грудня в Києві. Троє молодих виконавців виступлять на одній сцені, щоб прокачати залу та подарувати шанувальникам неймовірний вечір. Хлопці з'явилися на горизонті відносно недавно, але за невеликий період часу встигли завоювати любов і визнання публіки. Їхній успіх підтверджується топовими позиціями в найгарячіших хіт-парадах, багатомільйонними переглядами відео на YouTube. Ці хлопці не перестають дивувати своїх шанувальників новими хітами. Кожен новий трек перевершує успіх попереднього. На спільному виступі молоді артисти виконають свої найгарячіші хіти «Френдзона», «Кроссы», «Аллея», «Инопланетянин».

ДЕ купити КВИТКИ НА КОНЦЕРТ JONY ELMAN ANDRO?

Поспішайте придбати кращі квитки на концерт трійки висхідних зірок музичного олімпу. Переходьте на Concert.ua. Забирайте замовлення на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі. Також є можливість оформити доставку кур'єром. Море позитиву та гарного настрою забезпечені.

Артисти