8 грудня 2019, Нд. 19:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 1750 грн.
від 1750 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Вже 8 грудня на сцені найатмосфернішого клубу столиці Stereo Plaza співатимуть три висхідні зірки – артисти музичного лейблу RAAVA Music: JONY, ELMAN і ANDRO.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ JONY ELMAN ANDRO в КИЄВІ?

1. Коли на одній сцені Джоні, Ельман і Андро, концерт перетворюється на суцільне задоволення.
2. За один вечір ви почуєте улюблені треки у виконанні найяскравіших музикантів нашого часу.
3. Розчинитися в атмосфері глибокої чуттєвості та чистих емоцій – просто мрія!

ДЖОНІ, Ельман І Андро НА СЦЕНІ СТЕРЕО ПЛАЗА

8 грудня в Stereo Plaza на тебе чекає великий сюрприз. На сцену вийдуть JONY, ELMAN і ANDRO – три крутих артиста відомого лейблу RAAVA Music: концерт стане наймасштабнішою подією грудня. Не пропусти!

У програмі великого концерту – гарячі хіти «Френдзона», «Лали», «Кроссы», «Аллея», «Инопланетянин», «Адреналин» та багато інших крутих робіт. Чекаємо на потужні новинки! Резиденти лейбла RAAVA Music зроблять цей вечір яскравим, незабутнім і сповненим ліричних емоцій.

JONY в музичному світі прославився своїми романтичними хітами. Хто не чув і не полюбив чуттєвий трек «Аллея»? До речі, кліп на пісню вже має понад 27 мільйонів переглядів у мережі. А сольний альбом «Список твоих мыслей» за кілька днів досяг верхніх рядків хіт-парадів Apple Music.

ELMAN – продюсер музичного лейблу RAAVA Music, яскравий артист, чия популярність зростає з кожним днем шаленими темпами. ELMAN подарував нам хіти «Мой океан», «Спаси меня», «Антигерой», «Адреналин» і вже готовий підкорювати нові вершини.

ANDRO відомий як одним із найромантичніших поп-музикантів. Після презентації яскравого хіта «Инопланетянин» виконавець продовжує працювати над створенням нового матеріалу.

ДЕ КУПИТИ найКРАЩІ КВИТКИ НА КОНЦЕРТ АРТИСТІВ музичного лейбла RAAVA Music: JONY, ELMAN І ANDRO?

Купити квитки на концерт JONY, ELMAN і ANDRO в Stereo Plaza в Києві онлайн або з доставкою можна на concert.ua.

Артисти