24-pay-mark Created with Sketch.

Jose James & Taali

15 липня 2021, чт. 20:00
KURENI Київ, Паркова дорога, 4
від 600 грн.
від 600 грн.

Галерея

Про подiю

Jose James & Taali у Києві! 15 липня на сцені Пой сюди у Києві відбудеться виступ талановитих вокалістів і музикантів Jose James & Taali.

Чому варто піти на концерт Jose James & Taali у Києві?

  1. Титуловані артисти із ексклюзивною концертною програмою.
  2. Вражаюче звукове розмаїття творчості Хосе і Таалі.
  3. Атмосферна подія, що подарує нові яскраві враження.

Jose James & Taali з прекрасним концертом у Києві

15 липня запрошуємо вас на Курені, де на сцені Пой сюди відбудеться виступ яскравого дуету у творчості і житті Jose James & Taali. Ексклюзивно для київської публіки видатні музиканти підготували розкішну програму. Приходьте і зачаруйтеся музичними історіями, що сповнені душі і драматизму.

Поспішайте замовити квитки.

Фантастичний дует Хосе Джеймс і Таалі на сцені Пой сюди

Jose James володіє одним із найбільш впізнаваних у наш час голосів. Taali є номінанткою «Греммі». А разом вони – знаменитий дует із власним лейблом, що має цікаву назву Rainbow Blonde Records.

У творчості дуету відображаються ефектні комбінації фолку й R’n’B, чарівних фортепіанних мелодій та жвавої акустичної гітари. Хосе і Таалі також – неповторні вокалісти. Нотки оксамиту і магія чуттєвості – головні складові голосів артистів. Тож на вас чекає незабутній вечір із особливим музичним настроєм.

Побачимося!

Де купити квитки на концерт Jose James & Taali у Києві?

Щоб замовити квитки на концерт Jose James & Taali у Києві, скористайтеся простим і надійним сервісом Concert.ua.

Схожі події

Lida Lee & Рояль 21+ 08.12, 15.12 Lida Lee & Рояль 21+ Київ, CARIBBEAN club від 490 грн. Lida Lee & Рояль 21+ 08.12, 15.12 Lida Lee & Рояль 21+ CARIBBEAN club Придбати Cертифікати CONCERT.UA Кожного дня Cертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 250 грн. Cертифікати CONCERT.UA Вже не хочу Кожного дня Cертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати