8 листопада 2019, Пт. 19:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

Jozef van Wissem - голландський композитор-мінімаліст і лютнист, автор саундтрека до фільму "Виживуть Тільки Коханці" приїжджає з концертами в Україні.

Послухати: https://jozefvanwissem.bandcamp.com/album/we-adore...

«Будучи одночасно авангардним композитором і бароковим лютнистом, голландський музикант ван Вісс легко поєднує, здавалося б, несумісне», - The New York Times.

У 2013 році він отримав нагороду на Канському кінофестивалі за кращу оригінальну музику до фільму Джима Джармуша «Only Lovers Left Alive». З Джармушем він також записав кілька альбомів. Йозеф відомий своїм нестандартним підходом до використання лютні - інструменту, типового для епох Ренесансу та Бароко, але більш ніж несподіваного в сучасній музиці. Незважаючи на витончену електронну обробку звуку, ван Вісс в значній мірі залишився вірним традиційному тембру, резонансу і техніці гри на лютні.

Його музика відрізняється лаконічністю і чіткістю, виробляє на слухача гіпнотичний, майже інстинктивне емоційний вплив і виповнюється автором з аскетичної зосередженістю, знайшла свій відбиток у почерпнутих з католицизму назвах окремих творів. Тривалі композиції і витончені мелодії немов би відводять слухача в інший, ідеальний світ.

У лютому 2019го року Джармуш і Віссі випустили спільний альбом вперше за сім років - "An Attempt to Draw Aside the Veil". Цей альбом на вінілі можна буде придбати на концерті в Києві.

Запрошуємо вас відчути тонку магію музики Джозефа на концерті в Будинку Архітектора.

Схожі події

Різдвяний Кураж Базар 07 грудня 12:00, Сб Різдвяний Кураж Базар Київ, 19-й павільйон ВДНГ Немає квитків Різдвяний Кураж Базар Вже не хочу 07 грудня Різдвяний Кураж Базар 19-й павільйон ВДНГ Придбати Kyiv Vibe City 07 грудня 14:00, Сб Kyiv Vibe City Київ, M82 від 849 грн. Kyiv Vibe City Вже не хочу 07 грудня Kyiv Vibe City M82 Придбати Кожаный Олень 07 грудня 19:00, Сб Кожаный Олень Київ, ATLAS від 0 грн. Кожаный Олень Вже не хочу 07 грудня Кожаный Олень ATLAS Придбати Рок балади і Віртуози Києва Рок балади і Віртуози Києва 2 Події Рок балади і Віртуози Києва 7.12 - 15.12.2019