15 червня 2018, Пт. 19:30
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна 8
від 299 грн.
від 299 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Jubilee?

1. Різноманітність звучання в міксі з качовою атмосферою і вражаючими римами
2. Довгоочікуваний перший концерт в Києві з можливістю почути хіти з «Emoji FM» і нові соковиті пісні
3. Непереможний учасник перших сезонів VERSUS

Вперше з довгоочікуваним сольним концертом у Києві виступить JUBILEE!

Концерти «Jubilee» це справжня хіп-хоп атмосфера з ніжним присмаком RnB, разючими панчами і запальним саундом! Протягом концерту всіх присутніх буде кидати хвилями «Emoji FM» успішної трилогії альбомів артиста, а новий матеріал, представлений в рамках туру «Try Me», здивує своєю соковитістю!

Всіх покупців VIP-квитків чекає фан-автограф-фотосесія з артистом після концерту і приємні сюрпризи!

Jubilee - той виконавець, який здатний написати лірику, що чіпає до глибин душі, викликає таку рідкісну емоцію «ВАУ» від вражаючих рим і змушує качати головою під біт. Все це не дасть вам довго стояти на місці! Саме тому аудиторія артиста така різна, але однаково цінує якісну музику!

Крім усього, Jubilee пише пісні багатьом твоїм не менш улюбленим артистам і кілька разів брав участь у перших сезонах «Versus», ставши одним з учасників, що зробили батл-майданчик культовим, не програвши суперникам жодного разу! Багато хто з нетерпінням чекає повернення Jubilee на батли, так само як з великим нетерпінням всі чекали концерт в Києві!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати мачете 23 серпня 20:00, Чт мачете Літній театр Морвокзал, Одеса від 200 грн. мачете Вже не хочу 23 серпня мачете Літній театр Морвокзал Придбати Джаз на пляжі Джаз на пляжі 5 Подiй Джаз на пляжі 16.08 - 13.09.2018 Monatik 23 серпня. Superdry Party 23 серпня 22:00, Чт Monatik 23 серпня. Superdry Party Нічний клуб Ibiza, Одеса від 450 грн. Monatik 23 серпня. Superdry Party Вже не хочу 23 серпня Monatik 23 серпня. Superdry Party Нічний клуб Ibiza Придбати