24-pay-mark Created with Sketch.

APLAY with Just Her by UBK

26 липня 2019, пт. 22:00-06:00
ЮБК Київ, Труханів острів, (200 м від пішохідного мосту)
від 100 ₴
від 100 ₴

Галерея

Про подiю

чому варто піти на APLAY with Just Her?

1. Відвідати яскравий виступ артиста.
2. Добре провести час на березі Дніпра з видом на старовинні пагорби Києва.
3. Поспілкуватися з друзями і завести нових.

Від дип хауса до техно, мелодії і вокал Just Her забезпечили їй релізи на лейблах світового рівня, таких як Get Physical, Anjunadeep & Global Underground. Її роботи зайняли безліч позицій в чартах Beatport, Essential New Tune на Radio 1, а своїми виступами вона підкорює світ.

Музична одержимість завжди була присутня - дитяча пристрасть до хай-фай, домашні записи і діджей мікси в спальні, вивчення виробництва музики, лекції музичної теорії. З дуету Him_Self_Her, артистка продовжила шлях у вигляді сольного виконавця; Just Her виросла і перетворилася на великого гравця в світі електронної музики.

Її дебютний сольний EP «Flatline» на Suara викликав гучний відгук і її треки стали популярні серед безлічі ключових фігур індустрії, починаючи від Maya Jane Coles на DC10 Ibiza до Agoria в Treehouse в Майамі. Її хіт танцполів «Follow You Down» записаний з власним вокалом швидко став одним з найбільш продаваних релізів 2017 року на Global Underground. Зовсім недавно оригінальний EP на іспанському лейблі Sincopat продемонстрував зрілість і універсальність в її постановках, які включають елементи хауса, діп-хауса і техно. За цим послідував її дебют на потужному Get Physical з «Tabula Rasa», який став одним з найпопулярніших треків на їх останньому альбомі Body Language.

«Just Her» багатозадачна, тому її бачення стало поштовхом і для запуску свого власного бренду «Constant Circles» з унікальною концепцією, в якій поєднуються музика і сучасне візуальне мистецтво. Поряд з лейблом вона також веде дві успішні радіопередачі, а також очолює успішний блог про музику й мистецтво, який швидко завойовує популярність серед андеграунду.

Додайте до цього всього солідну репутацію технічної майстерності і динамічну енергію за пультом, розпродані шоу в Південній Африці, в Лівані, в Україні, і стає ясно, чому Just Her продовжує розвивати лояльну базу шанувальників з усього світу.

Схожі події

NIKOW. ДНІПРО - СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ 04 серпня 20:30, нд NIKOW. ДНІПРО - СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ Дніпро, Best River Resort BARTOLOMEO від 690 ₴ NIKOW. ДНІПРО - СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ Вже не хочу 04 серпня NIKOW. ДНІПРО - СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ Best River Resort BARTOLOMEO Придбати ODYSSAY [live] в KURENI 13 липня 16:00, сб ODYSSAY [live] в KURENI Київ, KURENI від 600 ₴ ODYSSAY [live] в KURENI Вже не хочу 13 липня ODYSSAY [live] в KURENI KURENI Придбати Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 600 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Київ, Палац спорту від 549 ₴ Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Палац спорту Придбати