26 липня 2019, Пт. 22:00
ЮБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Про подiю

чому варто піти на APLAY with Just Her?

1. Відвідати яскравий виступ артиста.
2. Добре провести час на березі Дніпра з видом на старовинні пагорби Києва.
3. Поспілкуватися з друзями і завести нових.

Від дип хауса до техно, мелодії і вокал Just Her забезпечили їй релізи на лейблах світового рівня, таких як Get Physical, Anjunadeep & Global Underground. Її роботи зайняли безліч позицій в чартах Beatport, Essential New Tune на Radio 1, а своїми виступами вона підкорює світ.

Музична одержимість завжди була присутня - дитяча пристрасть до хай-фай, домашні записи і діджей мікси в спальні, вивчення виробництва музики, лекції музичної теорії. З дуету Him_Self_Her, артистка продовжила шлях у вигляді сольного виконавця; Just Her виросла і перетворилася на великого гравця в світі електронної музики.

Її дебютний сольний EP «Flatline» на Suara викликав гучний відгук і її треки стали популярні серед безлічі ключових фігур індустрії, починаючи від Maya Jane Coles на DC10 Ibiza до Agoria в Treehouse в Майамі. Її хіт танцполів «Follow You Down» записаний з власним вокалом швидко став одним з найбільш продаваних релізів 2017 року на Global Underground. Зовсім недавно оригінальний EP на іспанському лейблі Sincopat продемонстрував зрілість і універсальність в її постановках, які включають елементи хауса, діп-хауса і техно. За цим послідував її дебют на потужному Get Physical з «Tabula Rasa», який став одним з найпопулярніших треків на їх останньому альбомі Body Language.

«Just Her» багатозадачна, тому її бачення стало поштовхом і для запуску свого власного бренду «Constant Circles» з унікальною концепцією, в якій поєднуються музика і сучасне візуальне мистецтво. Поряд з лейблом вона також веде дві успішні радіопередачі, а також очолює успішний блог про музику й мистецтво, який швидко завойовує популярність серед андеграунду.

Додайте до цього всього солідну репутацію технічної майстерності і динамічну енергію за пультом, розпродані шоу в Південній Африці, в Лівані, в Україні, і стає ясно, чому Just Her продовжує розвивати лояльну базу шанувальників з усього світу.

Схожі події

Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Sting My Songs 06 жовтня 19:00, Вт Sting My Songs Київ, Палац спорту від 1090 грн. Sting My Songs Вже не хочу 06 жовтня Sting My Songs Палац спорту Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати