Мюзикл під зоряним небом. Кабаре - Бурлеск

30 березня 2019, Сб. 19:30
Київський планетарій Київ, вул. Велика Васильківська , 57/3
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Мюзикл під зоряним небом. Кабаре - Бурлеск у Києві - фото №1 Мюзикл під зоряним небом. Кабаре - Бурлеск у Києві
Мюзикл під зоряним небом. Кабаре - Бурлеск у Києві - фото №2 Мюзикл під зоряним небом. Кабаре - Бурлеск у Києві афіша
Мюзикл під зоряним небом. Кабаре - Бурлеск у Києві - фото №3 Мюзикл під зоряним небом. Кабаре - Бурлеск у Києві квитки
Мюзикл під зоряним небом. Кабаре - Бурлеск у Києві - фото №4 Мюзикл під зоряним небом. Кабаре - Бурлеск у Києві на concert.ua
Мюзикл під зоряним небом. Кабаре - Бурлеск у Києві - фото №5 Мюзикл під зоряним небом. Кабаре - Бурлеск у Києві фото

Про подiю

Чому варто піти на мюзикл під зоряним небом "Кабаре - Бурлеск"?

1. Давно хотіли побачити ефектний мюзикл? Тоді саме для вас в цю ніч артисти виконають композиції з відомих світових шедеврів
2. Мюзикл під одним з найбільших проекційних куполів на просторах Європи
3. Створити святковий настрій та здійснити мрії разом з героями мюзиклу

Мистецький проект ARTSPACEтм Київського Планетарію, Театр мюзиклу “Комільфо” та Центр розвитку сучасного мистецтва Eclectic Sound Orchestra з радістю представляють феєричний мюзикл під зоряним небом «Кабаре – Бурлеск»!

Давно хотіли побачити ефектний мюзикл? Тоді саме для вас в цю ніч артисти виконають композиції з відомих світових шедеврів, серед яких: «Бурлеск», «Чикаго», «Мулен Руж» і «Кабаре».

Крім того, заспівають вони не як зазвичай, а безпосередньо під одним з найбільших проекційних куполів на просторах Європи.

Мюзикл театру Комільфо – це динамічна і запальна акторська вистава з вокальними і хореографічними номерами, а новітні технології та дивовижні проекції на куполі Планетарію яскраво посилять святковий настрій!

«Кабаре – Бурлеск» – це романтична історія про затишний магазинчик під час нічного розпродажу. Герої мюзиклу закохуються, веселяться, дружать і навіть сваряться. Їх мрії можуть здійснитися прямо під зоряним небом Планетарію!

Хто зна, можливо Ваші мрії теж стануть реальністю?….

Обмеження за віком - 18+

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати