Олександр Марцинкевич і група Кабріолет

29 жовтня 2018, Пн. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Олександра Марцинкевича і групи Кабріолет?

1. Побачити виступ талановитого ансамблю, рівних якому немає.
2. Наживо почути всі головні хіти Олександра Марцинкевича і пісні з останніх альбомів.
3. Насолодитися волелюбною музикою і текстами, в яких говорить красива циганська душа.

29 жовтня в Жовтневому Палаці відбудеться великий концерт приголомшливого артиста, композитора Олександра Марцинкевича і групи «Кабріолет». Гучний і роздольний свято душі, якого ви так довго чекали, не за горами. Поспішайте стати його учасниками!

У програмі довгоочікуваного концерту - ваші улюблені пісні «Я не шкодую ні про що», «Не ревнуєш», «Між небом», «Біла троянда моя», «Заздрю» і ще багато чудових композицій. Прозвучать і роботи з альбомів «Ти моя музика» і «Присвята одному». Кожна пісня - колоритна історія про дружбу, кохання, пристрасті і життєвих випробуваннях. Щирість подачі - підкуповує, краса хореографії - зводить з розуму. Живі виступи ансамблю - це феєрія почуттів і емоцій, це віртуозне музичне виконання та чіпляє вокал.

Уже понад 24 років Кабріолет дарує своїм шанувальникам щирість, захоплює безмежною музикальністю. Група підкорила половину Європи і багато разів була удостоєна високих нагород в світі циганської музики. Тепер яскраві артисти знову йдуть до вас з відкритим серцем, щоб запалити зал і подарувати справжнє естетичне задоволення. Чекаємо Вас!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж Фан-зона закінчується! 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати