23 листопада 2018, Пт. 19:00
Malevich Concert Arena Львів, Проспект Чорновола, 2
від 490 грн.
від 490 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт KADEBOSTANY?

1. Сотні мільйонів переглядів на YouTube, більше 120 концертів на рік, Ротації треків на сотнях радіостанцій по всьому світу - це все KADEBOSTANY
2. Неймовірні візуальні ефекти і танцювальні номери перетворює появу гурту на сцені на живе магічне дійство
3. KADEBOSTANY створили не просто музику, вони створили цілу країну, де панує свобода і творчість та змінили світову поп-культуру

23 листопада вперше у Львові відбудеться грандіозна подія – концерт KADEBOSTANYз презентацією нового альбому.

Нові колоністи поп-імперії, видатні KADEBOSTANY, в рамках європейського туру “Monumental” відвідають Львів з сольним концертом. Феномен європейської поп музики KADEBOSTANY презентує своє неймовірне шоу у “Malevich Concert Arena”.

KADEBOSTANY- швейцарська поп-група, заснована в 2008 році французьким музикантом Kadebostan. За їх власною думкою, це не просто група, а ціла республіка, метою якої є вторгнення в світову поп-культуру і розкриття нових її граней.

Завдяки своїй унікальній звуковій шаленій енергетиці резиденти "поп-республіки" швидко перейшли в центр світової уваги. KADEBOSTANY- це дійсно своя Республіка з усіма атрибутами: прапорами, формами і законами. В групі прекрасно все: музика, вокал та візуальні шоу. Президент Kadebostan зібрав кращих та найцікавіших музикантів з усіх частин світу.

Успіх прийшов до KADEBOSTANY після того, як їх кавер-версія пісні Beyoncé «Сrazy In Love» блискавично пронеслася по світових кіноекранах, пролунавши у фільмі «50 відтінків сірого». Відомі хіти групи «Teddy Bear», «Castle In The Snow», а також «Mind If I Stay» (2017), займають перші рядки всіх можливих чартів, надихаючи діджеїв з усього світу робити величезну кількість реміксів.

Неймовірні візуальні ефекти, танцювальні номери і навіть марші, що супроводжують все шоу KADEBOSTANY, перетворює їх появу на сцені на живе магічне дійство, яке неможливо передати словами.

Концерт KADEBOSTANY- подія, яку не можна пропустити!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Rhye 21 червня 19:00, Пт Rhye Київ, Bel etage від 1099 грн. Rhye Вже не хочу 21 червня Rhye Bel etage Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати