11 липня 2019, Чт. 22:00
Літній театр Морвокзал Одеса, вул. Приморська, 6
від 290 грн.
від 290 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Kadebostany?

1. Потужна енергетика швейцарського поп-квартету унікальна і її неможливо не відчути під час концерту.
2. Пластичні і пристрасні танці під акомпанемент духових інструментів виглядають заворожуюче.
3. Характерна візуальна складова - особлива фішка групи.

В Одеcі виступить окрема держава Kadebostany! 11 липня в 21.00 на сцені Літнього театру «Морвокзал» з концертною програмою виступить Швейцарська поп - група Kadebostany (Кадебостані).

11 років тому в Женеві утворився гурт, який прославився композиціями, в числі яких «Castle In The Snow», «Mind If I Stay» та інші. Стиль, обраний основним напрямком творчості, важко вмістити в загальноприйняті рамки і озвучити чітке визначення жанровості. Музиканти майстерно міксуют поп, соул, фолк, присутні відтінки альтернативного року і репу. За великим рахунком їх творчість сміливо можна зарахувати до набираючому по всьому світу напрямку - метамодерн.

Kadebostany - ціла країна. Незвичайна назва несе в собі пласт сучасної філософії і означає «Європейська держава Кадебостан». Гурт представляє себе як цілу державу, засновану на принципах свободи і творчого творення, з власним президентом Кадебостаном і національною дівою Аміною, що є голосом країни. Гітаристка і вокалістка Христина, яка, на думку Кадебостана, є головною скарбницею країни, тим самим маючи на увазі, що талант Христини - це справжній скарб.

«Республіка Кадебостан знаходиться на північ від Італії, на схід від Швейцарії і на захід від Туреччини. Наша місія - змінити світову поп-музику. Кадебостан знаходиться між Європою і Азією - це не Захід і не Схід, а котел, де зустрічаються різні культури. А наш гурт - посли цієї країни », - так говорять про себе самі Кадебостанці.

Таким чином, на самому екзотичному майданчику Одеси виступить ціла держава. Одесити і гості міста можуть дозволити собі послухати одночасно прекрасну музику, загадкового Президента загадкового Кадебостана в оточенні перших осіб фантастичної держави.

Схожі події

Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал 22 лютого 18:00, Сб Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Київ, Палац культури КПІ від 390 грн. Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Вже не хочу 22 лютого Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Палац культури КПІ Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 19 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 80 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 19 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати KAZKA 2-й у подарунок 04 березня 19:00, Ср KAZKA Київ, Палац спорту від 350 грн. KAZKA Вже не хочу 04 березня KAZKA Палац спорту Придбати Скриптонит Скриптонит 1 Подія Скриптонит 30.05 - 30.05.2020