24-pay-mark Created with Sketch.

Kadebostany

11 липня 2019, чт. 22:00-23:00
від 290 ₴
від 290 ₴

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Kadebostany?

1. Потужна енергетика швейцарського поп-квартету унікальна і її неможливо не відчути під час концерту.
2. Пластичні і пристрасні танці під акомпанемент духових інструментів виглядають заворожуюче.
3. Характерна візуальна складова - особлива фішка групи.

В Одеcі виступить окрема держава Kadebostany! 11 липня в 21.00 на сцені Літнього театру «Морвокзал» з концертною програмою виступить Швейцарська поп - група Kadebostany (Кадебостані).

11 років тому в Женеві утворився гурт, який прославився композиціями, в числі яких «Castle In The Snow», «Mind If I Stay» та інші. Стиль, обраний основним напрямком творчості, важко вмістити в загальноприйняті рамки і озвучити чітке визначення жанровості. Музиканти майстерно міксуют поп, соул, фолк, присутні відтінки альтернативного року і репу. За великим рахунком їх творчість сміливо можна зарахувати до набираючому по всьому світу напрямку - метамодерн.

Kadebostany - ціла країна. Незвичайна назва несе в собі пласт сучасної філософії і означає «Європейська держава Кадебостан». Гурт представляє себе як цілу державу, засновану на принципах свободи і творчого творення, з власним президентом Кадебостаном і національною дівою Аміною, що є голосом країни. Гітаристка і вокалістка Христина, яка, на думку Кадебостана, є головною скарбницею країни, тим самим маючи на увазі, що талант Христини - це справжній скарб.

«Республіка Кадебостан знаходиться на північ від Італії, на схід від Швейцарії і на захід від Туреччини. Наша місія - змінити світову поп-музику. Кадебостан знаходиться між Європою і Азією - це не Захід і не Схід, а котел, де зустрічаються різні культури. А наш гурт - посли цієї країни », - так говорять про себе самі Кадебостанці.

Таким чином, на самому екзотичному майданчику Одеси виступить ціла держава. Одесити і гості міста можуть дозволити собі послухати одночасно прекрасну музику, загадкового Президента загадкового Кадебостана в оточенні перших осіб фантастичної держави.

Схожі події

МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 08 липня 18:30, пн МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 800 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 08 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 24 липня 19:00, ср Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 24 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати