7 червня 2019, Пт. 22:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт KADNAY?

1. Почути новий альбом хлопців.
2. Здивуватися невичерпним експериментам гурту.
3. Насолодитися енергійним живим звучанням.

7 червня в клубі Ibiza – позитивний і енергійний проект KADNAY. Як щодо спекотної танцювальної ночі? Приходь!

Кожен лайв гурту – це якісний звук, незабутні емоції та найнесподіваніші сюрпризи. Саунд групи налаштовує на розслаблені танці, а близькі кожному тексти викликають гучний резонанс у найпотаємніших куточках серця. У цьому – секрет успіху проекту і причина всенародної любові.

KADNAY заявили про себе на українських музичних просторах у 2012 році. Довго розгойдувати спраглу до хорошої музики публіку не довелося, і хіти гурту швидко потрапили до плейлістів сотень тисяч. Кілька альбомів, гучні концертні тури, премія Yuna в номінації «Краща поп-група», участь у Національному відборі на Євробачення-2018 – неповний список досягнень молодого колективу.

Творчість KADNAY – це чисте втілення людських емоцій і переживань. Усі треки просякнуті сильним почуттям – любов'ю. Роботи насичені душевністю і викликають щире бажання слухати їх нескінченно.

Тепер на всіх гостей і жителів Одеси чекає масштабне літнє шоу від KADNAY. Побачимося!

Схожі події

EMOTIONS Kids Disco Party -30% на другий FAN2 06 листопада 17:00, Ср EMOTIONS Kids Disco Party Київ, Палац спорту від 100 грн. EMOTIONS Kids Disco Party Вже не хочу 06 листопада EMOTIONS Kids Disco Party Палац спорту Придбати JAMESON STATION 25 жовтня 19:00, Пт JAMESON STATION Київ, Bel etage від 200 грн. JAMESON STATION Вже не хочу 25 жовтня JAMESON STATION Bel etage Придбати KISS FM BIRTHDAY XVII 02 листопада 21:00, Сб KISS FM BIRTHDAY XVII Київ, StereoPlaza Вже не хочу 02 листопада KISS FM BIRTHDAY XVII StereoPlaza Придбати