Кайдашева сім'я

15 листопада 2018, Чт. 19:00
Київський Академічний Театр Ляльок Київ, вул. Грушевського, 1-а
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

У нашого Омелька невеличка сімейка: тільки він і вона, старий і стара, і два хлопця вусаті, і два хлопця чубаті, і дві ляльки в колисці, і дві Христі в намисті ". Майже кожного українця із самого дитинства відома ця народна приказка.

А у нашого Омелька сім'я Кайдашева. І все в цій сім'ї вдосталь: і щастя, і сліз, і сварок і суперечок, і відчаю, і радості, надії і віри. Віри в те, що нарешті настане мир і злагоду в родині і в душі кожного з її членів. Можна сказати тільки одне: чого тільки не буває в родині. Цей спектакль - дзеркало для кожної сім'ї.

А з вами буває так, що рідна людина в світі стає для вас ненависним і нестерпним. І найбільша помилка в цей момент - погодитися з цим почуттям. Адже важко зупинитися, зупинити самого себе і схаменутися, запобігти цьому нестримну силу руйнування, яка насувається на вас і вашу родину. Погубити швидко. Зупинитися мудро. Врятувати легко, якщо своєчасно.

Для режисера вистави Ігоря Федірко ця робота є живою. Він дихає нею вже не один рік. Це не черговий тривіальний спектакль по соціально-побутової повісті видатного українського письменника Івана Нечуй-Левицького з її стандартним натуралістичним оформленням. Це жива історія, повна і нестримна. Головний герой цієї історії - сім'я.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 5 Подiй Німецький цирк Black and White 19.04 - 21.04.2019 Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Кармен 20 квітня 18:30, Сб Кармен Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Кармен Вже не хочу 20 квітня Кармен Одеський театр Опери та Балету Придбати Балет Жизель з Катериною Кухар 20 квітня 19:00, Сб Балет Жизель з Катериною Кухар Київ, Національна опера України від 150 грн. Балет Жизель з Катериною Кухар Вже не хочу 20 квітня Балет Жизель з Катериною Кухар Національна опера України Придбати