Кайдашева сім'я

30 листопада 2018, Пт. 19:00
Київський Академічний Театр Ляльок Київ, вул. Грушевського, 1-а
від 80 грн.
від 80 грн.

Про подiю

У нашого Омелька невеличка сімейка: тільки він і вона, старий і стара, і два хлопця вусаті, і два хлопця чубаті, і дві ляльки в колисці, і дві Христі в намисті ". Майже кожного українця із самого дитинства відома ця народна приказка.

А у нашого Омелька сім'я Кайдашева. І все в цій сім'ї вдосталь: і щастя, і сліз, і сварок і суперечок, і відчаю, і радості, надії і віри. Віри в те, що нарешті настане мир і злагоду в родині і в душі кожного з її членів. Можна сказати тільки одне: чого тільки не буває в родині. Цей спектакль - дзеркало для кожної сім'ї.

А з вами буває так, що рідна людина в світі стає для вас ненависним і нестерпним. І найбільша помилка в цей момент - погодитися з цим почуттям. Адже важко зупинитися, зупинити самого себе і схаменутися, запобігти цьому нестримну силу руйнування, яка насувається на вас і вашу родину. Погубити швидко. Зупинитися мудро. Врятувати легко, якщо своєчасно.

Для режисера вистави Ігоря Федірко ця робота є живою. Він дихає нею вже не один рік. Це не черговий тривіальний спектакль по соціально-побутової повісті видатного українського письменника Івана Нечуй-Левицького з її стандартним натуралістичним оформленням. Це жива історія, повна і нестримна. Головний герой цієї історії - сім'я.

Схожі події

Вистава Чужі. Театр вух Вистава Чужі. Театр вух 2 Події Вистава Чужі. Театр вух 1.02 - 02.02.2019 Вистава Чужі. Театр вух 02 лютого 19:00, Сб Вистава Чужі. Театр вух Київ, Будинок архітектора від 299 грн. Вистава Чужі. Театр вух Вже не хочу 02 лютого Вистава Чужі. Театр вух Будинок архітектора Придбати Winterra. Легенда казкового краю Winterra. Легенда казкового краю 6 Подiй Winterra. Легенда казкового краю 19.01 - 20.01.2019 Чорний квадрат. Ти моє все 19 лютого 19:30, Вт Чорний квадрат. Ти моє все Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Ти моє все Вже не хочу 19 лютого Чорний квадрат. Ти моє все Bel etage Придбати